Nowy

Produkt: EX10062437

|

Model: S-POWER UPS 800 PSW

Inwerter solarny - Off-Grid - 1000 VA - LCD - efektywność 98 %

1829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – służy jako inwerter, ładowarka słoneczna i ładowarka akumulatorów
  • Wydajność – dzięki mocy znamionowej 1000 VA przy sprawności 98%.
  • Kompatybilność – praca z napięciem sieciowym lub generatorem
  • Kompaktowość – urządzenie jest przenośne i można go używać w różnych miejscach
  • Trwałość – wykonanie z wysokiej jakości materiałów

OPIS PRODUKTU

Praktycznie niewyczerpana energia. Inwerter solarny do systemów fotowoltaicznych o mocy znamionowej 1000 VA.

Przyjazny dla środowiska i ekonomiczny od MSW! Uzupełnij swoją instalację fotowoltaiczną o inwerter solarny i skonfiguruj niezależne zasilanie o mocy 230 W. Falownik słoneczny ma budowę modułową i może być konfigurowany na wiele sposobów. Użyj urządzenia w trybie UPS do bezprzerwowego zasilania energią z paneli słonecznych lub ładowania akumulatorów. Ewentualnie skorzystaj z inwertera solarnego jak z systemu buforowego wspomaganego przez sieć. W ten sposób zauważalnie zmniejszasz zapotrzebowanie na energię z sieci energetycznej i oszczędzisz  pieniądze.

Falownik solarny z łatwą obsługą od MSW

Dzięki inwerterowi solarnemu do systemu fotowoltaicznego zasilisz niemal wszystkie urządzenia w domu lub biurze, w tym lampy, wentylator, lodówkę i klimatyzację. Napięcie wejściowe wybierzesz indywidualnie, w zależności od tego, jakie urządzenia podłączasz. Falownik słoneczny ma moc znamionową 1000 VA przy sprawności 98%. Różne tryby ustawisz za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD. Priorytet wejścia (sieciowe lub słoneczne), prąd ładowania lub priorytet ładowania określisz się dzięki panelowi z przyciskami.

Zadbano również o bezpieczeństwo, gdyż urządzenie posiada zabezpieczenia przed przeciążeniem, przeładowaniem, przegrzaniem oraz zwarciem. Dzięki temu inwerter solarny ma długą żywotność i dostarczy energii przez wiele lat. W związku z tym, że urządzenie jest kompaktowe i solidne, możesz je łatwo przetransportować w wybrane miejsce.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie