Produkt: EX10061176

|

Model: MSW-PN-100

Otwornica do rur - 51 mm (2 cale)

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – do rur o maksymalnej średnicy 51 mm (2 cale)
  • Kompatybilność – adapter trzpieniowy przystosowany do ostrzy o średnicach od 1/2 do 5/8 cala
  • Praktyczność – skok trzpienia na poziomie 3-3/4 cala
  • Regulacja – możliwość wiercenia pod kątem w zakresie 0-60°
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali węglowej

OPIS PRODUKTU

Otwornica do rur 2" MSW

Wysokiej jakości otwornica do rur MSW posłuży do cięcia i wykrawania otworów w rurach. Dzięki przemyślanej konstrukcji model MSW-PN-100 doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnych warsztatach motoryzacyjnych oraz fabrykach, jak i pracowniach majsterkowiczów.

Przystawka do wiercenia otworów MSW-PN-100 – opis

Kompatybilność z ostrzami o różnych rozmiarach (średnica od 1/2 do 5/8") pozwala przystosować sprzęt do różnych materiałów. Maksymalna wymiar rur powinna wynosić Ø51 mm (2"). Za napędzanie otwornicy odpowiada elektryczna wiertarka (brak w zestawie), którą zamontujesz do trzpienia. Jego skok wynosi 3-3/4".

Regulacja kąta pracy okaże się praktyczna przy precyzyjnym wierceniu. Model MSW-PN-100 możesz ustawić w zakresie od 0 do 60°. Wbudowany kątomierz ułatwia dokładne dobranie pożądanej wartości.

Wieloletnia użyteczność otwornicy do rur wynika z wykorzystanych materiałów. Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości stali węglowej. Jest ona odporna na duże przeciążenia podczas pracy. Montaż do blatu roboczego zapewnia odpowiednią stabilność.

Otwornica do rur marki MSW pozwoli Ci usprawnić obróbkę rur w Twoim warsztacie. Nieskomplikowana obsługa i solidne wykonanie sprawiają, że z modelu MSW-PN-100 mogą korzystać profesjonaliści oraz amatorzy. Złóż zamówienie i przekonaj się o praktyczności sprzętu!

DANE TECHNICZNE