Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20061608

|

Model: MSW-CRF40-50W

Outlet Lodówka samochodowa - 39 l - od -20 do 20°C - 12 / 24 V DC albo zasilacz AC V

1579,00 zł 1949,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1949,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża mobilność – dzięki kompaktowym wymiarom i opcji podłączenia do akumulatora samochodu  12 / 24 V DC albo zasilacza AC
  • Wielofunkcyjność – może być używana jako lodówka oraz do transportu mrożonek
  • Wydajność – za sprawą mocy 50 W oraz zakresu temperatury od -20 do 20°C
  • Pojemność – optymalne wykorzystanie przestrzeni 39 l 
  • Intuicyjność – łatwa obsługa za pomocą podświetlanego panelu sterowania

OPIS PRODUKTU

Przenośna lodówka samochodowa z funkcja zamrażania

Dzięki lodówce samochodowej MSW-CRF40-50W jesteś dobrze przygotowany na długą podróż. Zimne napoje, świeża żywność, mrożonki, leki (np. insulina) czy wrażliwe kosmetyki: wszystko to można przechować w przestronnym, a jednocześnie kompaktowym urządzeniu od MSW. Dzięki opcji zasilania 12 / 24 V DC (albo możliwości użycia zasilacza AC) lodówkę można używać zarówno w ciężarówce, jak i przyczepie campingowej czy domku letniskowym.

Więcej niż lodówka turystyczna!

Za sprawą szerokiego zakresu temperatury od -20 do 20°C sprzęt nadaje się nie tylko do schłodzenia napojów, ale także do przechowywania lodów lub mrożonek. Wnętrze o poj. 39 l oferuje dużo miejsca i można je optymalnie wykorzystać.

Lodówka samochodowa działa wydajnie i niezawodnie, ma moc 50 W. Żądaną temperaturę ustawia się wygodnie za pomocą podświetlanego panelu sterowania. Dzięki uszczelce jest ona utrzymywana w energooszczędny sposób.

Obudowa o wymiarach 570 x 360 x 450 mm została wykonana z blachy ocynkowanej. To sprawia, że jest bardzo odporna na czynniki zewnętrzne. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów z połączeniu z eleganckim, nowoczesnym wzornictwem zapewnia zarówno wygodne czyszczenie, jak i długą żywotność lodówki.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie