Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20060197

|

Model: ABH-1850-2

Outlet Młot wyburzeniowy - 1850 W

699,00 zł 869,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 869,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża siła działania – silnik o mocy 1850 W generuje 1900 uderzeń/min, wystarczająco by poradzić sobie nawet w ciężkich pracach budowlanych
  • Uniwersalność – kompatybilność z systemem SDS-HEX umożliwia zamontowanie różnych końcówek
  • Wygoda użytkowania – antypoślizgowe uchwyty sprawiają, że nawet długotrwała praca młotem nie jest uciążliwa
  • Komplet wyposażenia – w pakiecie z urządzeniem znajdują się dwa dłuta
  • Praktyczność – długi przewód zasilający daje swobodę manewrowania, blokada włącznika umożliwia stałą pracę bez potrzeby przytrzymywania przycisku

OPIS PRODUKTU

Młot wyburzeniowy - 1850 W

Elektryczny młot wyburzeniowy niemieckiej marki MSW przeznaczono do rozbijania, kruszenia czy drążenia betonu oraz innych twardych materiałów. Będzie podstawowym narzędziem pracy ekip budowlanych i remontowych. Dzięki uniwersalnemu uchwytowi i możliwości zamontowania różnych końcówek przyda się też m.in. do zrywania płytek ze ścian bądź żłobienia kanałów pod przewody instalacji elektrycznej.

Młot kujący MSW – cechy

Młot wyburzeniowy od MSW odznacza się dużymi możliwościami przy relatywnie niskiej wadze. Model ABH-1850-2 jest dzięki temu poręczny oraz wszechstronny, co sprawia, że doskonale odnajdzie się na budowach, przy remontach i nawet w ciężkich pracach wyburzeniowych.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie