Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20060852

|

Model: MSW-TW-DH-50000

Outlet Nagrzewnica olejowa - 50 kW - 1100 m³/h - kółka

1449,00 zł 1799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1799,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczne ogrzewanie ‒ nagrzewnica olejowa wytwarza moc grzewczą 50 kW, co przekłada się na wydajność 1100 m³/h i pozwala szybko ogrzać pomieszczenie
  • Mobilność ‒ uchwyt i kółka ułatwiają przesuwanie sprzętu w dowolne miejsce
  • P.C. ‒ panel do inteligentnego ustawiania temperatury chroni przed przegrzaniem i umożliwia oszczędzanie paliwa
  • Zabezpieczenie odcięcia energii ‒ zasilanie zostaje automatycznie wyłączone, jeśli brakuje paliwa lub sprzęt ponownie podłączono, co chroni przed uszkodzeniem
  • Wskaźnik temperatury ‒ pokazuje temperaturę docelową (ustawioną) oraz aktualną

OPIS PRODUKTU

Nagrzewnica olejowa - 50 kW - 1100 m³/h

Nagrzewnica olejowa marki MSW została zaprojektowana jako dodatkowe źródło ciepła do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych ze sprawną wentylacją. Może być stosowana w garażach, warsztatach, piwnicach i szklarniach. Model MSW-TW-DH-50000 sprawdzi się również podczas prac w halach produkcyjnych, fabrykach, magazynach czy na placach budowy. Dzięki profesjonalnemu projektowi i wysokiej jakości wykonania dmuchawa posłuży przez wiele lat.

Nagrzewnica na olej MSW-TW-DH-50000 ‒ opis

Skuteczne ogrzewanie o mocy 50 kW przekłada się na wydajność urządzenia. Generuje ono czyste, suche i gorące powietrze o przepływie 1100 m3/h.

Panel do inteligentnego ustawienia temperatury (P.C.) wyposażono w termostat, który zapewnia regulację ciepła. Po wybraniu opcji uruchomienie nastąpi automatycznie po ok. 3 sekundach. Kiedy dmuchawa na ropę osiągnie docelową temperaturę, wyłączy się, co zabezpiecza przed przegrzaniem. Nagrzewanie zadziała ponownie, gdy wartość ciepła spadnie poniżej ustawionego poziomu. Nagrzewnica olejowa posiada czytelny wskaźnik ustawionej temperatury (po lewej) oraz aktualnej (po prawej). System nie wymaga kontroli i umożliwia użytkownikowi skupienie się na wykonywanym zadaniu.

Duża pojemność zbiornika (56 l) nie wymaga częstego napełniania i zapewnia dłuższą pracę. Zamiennie nadają się ropa naftowa, olej napędowy oraz nafta. Zalecane są czyste paliwa. Wskaźnik pozwala sprawdzić poziom zawartości w zbiorniku. Dzięki niskiemu ciśnieniu nie uwalniają się dym ani substancje łatwopalne, a poza tym paliwo ma niski stopień parowania, co przekłada się na jego ekonomiczne zużycie.

Mobilność sprawia, że sprzęt marki MSW można wygodnie przesuwać w dowolne miejsce, zależnie od potrzeb. Maszyna ma duże koła i solidny uchwyt. Całość stosunkowo niewiele waży (25 kg). Model MSW-TW-DH-50000 jest stabilny dzięki wytrzymałej stopce w podstawie.

Zabezpieczenie odcięcia energii natychmiast przerywa zasilanie, gdy w zbiorniku nie ma wystarczającej ilości paliwa. Model MSW-TW-DH-50000 nie zacznie działać, dopóki zawartość baku nie zostanie uzupełniona, co zapobiega uszkodzeniom.

Komora spalania ze stali nierdzewnej charakteryzuje się odpornością na korozję i większą wytrzymałością od innych tworzyw. Ponadto jest także sprawnie chłodzona wentylatorem, co wpływa na wytrzymałość sprzętu. Manometr analogowy informuje o ciśnieniu.

Prezentowany produkt gwarantuje wieloletnią trwałość i bezpieczeństwo! Jeżeli szukasz wydajnego źródła ciepła do różnych pomieszczeń, skorzystaj z oferty oficjalnego salonu producenta marki MSW. Nagrzewnica olejowa MSW-TW-DH-50000 idealnie sprawdzi się w profesjonalnym zastosowaniu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie