Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20061893

|

Model: MSW-HS-F1000

Outlet Nożyce do blachy - z podstawą - pedał nożny - długość cięcia 1000 mm - grubość materiału do 1,5 mm - rozstaw tylny 0-840 mm

5529,00 zł 6899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6899,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – czyste cięcie materiałów o grubości do 1,5 mm dzięki wysokiej jakości stalowemu ostrzu
  • Wydajność – za sprawą dużej długości cięcia 1000 mm i regulowanemu tylnemu rozstawowi od 0 do 840 mm
  • Trwałość – dzięki stalowemu korpusowi i ostrzu ze stali sprężynowej
  • Wygoda – bezwysiłkowa obsługa za pomocą płynnie działającego pedału nożnego
  • Bezpieczeństwo – dzięki solidnej konstrukcji i stabilnej podstawie

OPIS PRODUKTU

Szybkie i proste cięcie: mocne nożyce gilotynowe z podstawą

Nożyce do blachy marki MSW to precyzyjne i łatwe w obsłudze wielofunkcyjne urządzenie do wszystkich rodzajów arkuszy z tworzywa sztucznego lub metalu. Gilotyna skutecznie przecina materiały do 1,5 mm dzięki pedałowi nożnemu i maksymalnie osiągniętej dźwigni. Jak przystało na potrzeby profesjonalnego rzemiosła, noże wykonano ze stali sprężynowej (60Si2Mn / HRC 48-53). Niezawodne narzędzie do cięcia przekonuje jednak nie tylko w zastosowaniach profesjonalnych na placach budowy, w warsztatach lub fabrykach, ale także na wyposażeniu prywatnych warsztatów i przy projektach typu „zrób to sam”.

Nożyce gilotynowe do blachy z profesjonalnego asortymentu MSW

Nożyce imponują niezwykle długą powierzchnią cięcia wynoszącą 1000 mm i regulowanym tylnym rozstawem od 0 do 840 mm.  Wysokiej jakości stalowe ostrza umożliwiają precyzyjne przecinanie nawet szerszych przedmiotów. Za pomocą uniwersalnej gilotyny bez większego wysiłku przytniesz do żądanych wymiarów arkusze o grubości do 1,5 mm.

Solidna konstrukcja zapewnia stabilność podczas cięcia materiałów. Obsługa nożyc do blachy jest również wyjątkowo łatwa i energooszczędna. Płynnie działający pedał i wynikająca z niego dźwignia umożliwiają łatwe cięcie.

Dzięki wysokiej jakości wykonaniu, wytrzymałej stalowej obudowie i wyjątkowo odpornemu na ścieranie ostrzu nożyce gilotynowe wyróżniają się ponadprzeciętną żywotnością. Nawet przy częstym użytkowaniu dokładnie przecinają różne materiały.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie