Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20060988

|

Model: MSW-DRNB2

Outlet Nożyce do cięcia blachy - przystawka do wiertarki - do 2 mm

119,00 zł 149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 149,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – możliwość zmiany kąta cięcia do 360°
  • Łatwa obsługa – przystawka pasuje do standardowych wiertarek
  • Efektywność – wysoka wydajność cięcia
  • Dwa ostrza – noże są przymocowane po obu stronach głowicy
  • Ergonomia – przystosowane zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych

OPIS PRODUKTU

Nożyce do cięcia blachy na wiertarkę MSW

Do wydajnego cięcia metalowych arkuszy nie potrzebujesz dużego i specjalistycznego urządzenia. Wystarczą Ci nożyce do blach od MSW, które nałożysz na standardową wiertarkę. Model MSW-DRNB2 poradzi sobie z plastikowymi panelami, blachodachówkami oraz blachami trapezowymi. Przystawka zapewnia precyzyjną obróbkę bez iskier i deformacji materiału. Świetnie sprawdzi się w rękach profesjonalisty oraz majsterkowicza-amatora.

Przystawka do wiertaki do cięcia blachy MSW-DRNB2 – opis

Możliwość regulacji kąta cięcia do 360° daje szerokie pole manewru. Dzięki temu przetniesz materiał w linii prostej i zakrzywionej, a także wykroisz kółka. Produkt przystosowano też do wygodnej obsługi niezależnie od tego, czy jesteś lewo-, czy praworęczny.

Wydajną pracę gwarantują dwa ostrza umieszczone po obu stronach głowicy. Zaprojektowano je z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Nożyce do blachy poradzą sobie z cięciem stali o grubości 1,8 mm, stali nierdzewnej (1,2 mm), miedzi i aluminium (2 mm), a także płyt z plastiku oraz włókna szklanego (2 mm).

Zadbaj o wydajną obróbkę metalowych arkuszy z przystawką do wiertarki od MSW. Nożyce do blachy łączą w sobie praktyczność z wygodną obsługą, co umożliwi szybkie wykonanie pracy. Przekonaj się o skuteczności modelu MSW-DRNB2 i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA