Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20062046

|

Model: MSW-AS-6

Outlet Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna - 6,3 bar - 10500 obr./min

189,00 zł 229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 229,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – ciśnienie robocze 6,3 bar do intensywnego szlifowania powierzchni wykonanych z drewna, metalu lub kamienia
  • Precyzja – płynna regulacja prędkości do 10500 obr./min
  • Efektywność – szybka praca dzięki tarczy szlifierskiej o średnicy Ø150 mm
  • Czystość – odsysanie pyłu z obrotem o 360°
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowa rękojeść dobrze leży w dłoni i zapewnia niski poziom wibracji

OPIS PRODUKTU

Jest gładko! Kompaktowa szlifierka mimośrodowa pneumatyczna z odsysaniem pyłu

Niezależnie od tego, czy szlifujesz powierzchnie z drewna, metalu czy kamienia: profesjonalna szlifierka mimośrodowa pneumatyczna marki MSW jest niezastąpionym pomocnikiem w Twoim warsztacie. Dzięki ochronie przed drganiami poręczne urządzenie doskonale sprawdza się podczas dłuższej pracy, nawet nad głową. A dzięki odsysaniu pyłu Twoje miejsce pracy pozostaje czyste!

Precyzyjne wyniki dzięki szlifierce mimośrodowej MSW

Dzięki ciśnieniu roboczemu 6,3 bara i bezstopniowej prędkości obrotowej do 10500 obr./min szlifierki mimośrodowej osiągniesz optymalne wyniki. Przy wysokich prędkościach usuniesz szorstkie nierówności, a do końcowej obróbki używaj niższych prędkości. Do zwykłych prac szlifierskich używaj obwodu oscylacyjnego o średnicy 5 mm. Szlifuj nieco drobniej za pomocą obwodu oscylacyjnego o średnicy 2,5 mm.

Duża tarcza szlifierska Ø150 mm umożliwia intensywną i efektywną pracę. Odciąg pyłu, który można obracać o 360°, automatycznie usuwa szkodliwe cząstki. Chroni to drogi oddechowe i jednocześnie wydłuża żywotność ściernic. Sprężone powietrze podajesz do urządzenia przez przyłącze 1/4", dzięki czemu zużycie powietrza wynosi 84 l/min.

Symetryczna konstrukcja kompaktowej szlifierki mimośrodowej pneumatycznej jest odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt pewnie leży w dłoni. Dzięki temu bezpiecznie i bez zmęczenia prowadzisz sprzęt z amortyzacją drgań po powierzchniach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie