Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20061919

|

Model: MSW-WB-250W-230V

Outlet Wyważarka do kół - {{Rated_power_W_}} W - średnica felgi: 250-610 mm - pomiar w 8 s

4999,00 zł 6229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6229,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – praktyczne tryby pomiaru: normalny, statyczny, aluminium 1, aluminium 2, aluminium 3
  • Intuicyjność – cyfrowy panel sterowania z wyświetlaczem LED i touchpadem
  • Precyzyjność – dokładność pomiaru +/- 1 g
  • Wszechstronność – do felg o średnicy 250-610 mm
  • Szybkość – czas pomiaru wynoszący zaledwie 8 s

OPIS PRODUKTU

Wyważarka kół z dokładnością pomiaru +/- 1 g

Jeśli samochód lub motocykl nie jeździ płynnie, może to być spowodowane przez źle wyważone felgi. Dzięki wyważarce do kół od MSW możesz dokładnie i szybko zbadać stan felg oraz precyzyjnie usunąć przyczynę braku równowagi. Na podstawie zebranych danych znajdziesz nawet najmniejsze nieprawidłowości. Dlatego, chcąc szybko i skutecznie identyfikować i usunąć usterki felg, nie powinno zabraknąć wyważarki do opon w żadnym warsztacie samochodowym.

Wielofunkcyjna wyważarka do opon dla warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych i garaży

Wyważarka kół od MSW ma uniwersalne zastosowanie. Jest wyposażona w funkcje pomiarowe w trybach normalnym/dynamicznym, statycznym, aluminium 1, aluminium 2 i aluminium 3. Pozwala to na precyzyjny pomiar felg stalowych i aluminiowych oraz wyważenie ich ciężarkami klejonymi po wewnętrznej i zewnętrznej stronie obręczy.

Aby sprawdzić stan koła, nakłada się je na uchwyt za pomocą nakrętki szybkomocującej. Następnie należy wybrać rodzaj wyważania. Po zamknięciu osłony felgę można wprawić w ruch. Pomiar trwa około 8 s przy prędkości 200 obr./min. Wyważarka do kół mierzy z dokładnością +/- 1 g.

Maszyna jest przeznaczona do kół o szerokości 40-410 mm i średnicy do 1000 mm. Obręcz może mieć średnicę 250-610 mm, a jej wewnętrzny otwór maksymalnie 148 mm. W ten sposób urządzenie nadaje się do pracy z różnymi modelami kół.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie