Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20060980

|

Model: MSW-FPLAT20

Outlet Zagęszczarka płytowa - 6,5 KM - 24 m/min

2079,00 zł 2579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2579,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Silnik o mocy 6,5 KM zapewniający prędkość do 24 m na minutę. Silnik ten jest w stanie wytworzyć siłę 10,5 kN przy 5600 VPM
  • Głębokość zagęszczania – zagęszcza większość ziarnistych lub spoistych gleb do 20 cm
  • Płyta podstawy 50 x 35 cm z zakrzywionymi krawędziami
  • Łatwe przechowywanie (zamykany składany uchwyt) i transport (mocna, rurowa rama)
  • Zawiera kółka (ułatwiające transport) i gumową matę (dedykowaną do kostki brukowej)

OPIS PRODUKTU

Zagęszczarka płytowa MSW-FPLAT20

Spalinowa zagęszczarka płytowa od MSW to sprzęt przeznaczony do ubijania większość ziarnistych lub spoistych gleb do 20 cm (w zależności od warunków glebowych i wpływów środowiska). Nadaje się też do asfaltowania niewielkich powierzchni. Dołączona do kompletu mata sprawia, że model MSW-FPLAT20 sprawdzi się również podczas prac brukarskich. Będzie więc użyteczny m.in. w firmach budowlanych, przedsiębiorstwach zajmujących się kształtowaniem krajobrazu, a także w użytku prywatnym.

Zagęszczarka spalinowa 6,5 KM – cechy

Efektywność ubijarki od MSW to zasługa wydajnego silnika o mocy 6,5 KM. Potrafi on wytworzyć siłę 10,5 kN przy 5600 VPM. W efekcie maszyna pozwala wykonywać pracę z prędkością do 24 m/min.

Ergonomia podczas korzystania z urządzenia została zapewniona przez jego zwrotność. Nasza zagęszczarka płytowa znakomicie poradzi sobie z powierzchniami o ograniczonym obszarze. Ponadto rama rurowa z punktem podnoszenia jest świetnym ułatwieniem podczas prac na wysokościach, można bowiem przymocować do niej hak lub linę.

Łatwe przemieszczanie modelu MSW-FPLAT20 to zasługa dwóch kółek, które umożliwiają swobodny transport sprzętu w dowolne miejsce. Składany uchwyt jest przydatny podczas przechowywania.

Zagęszczarka płytowa niemieckiej marki MSW to urządzenie wydajne i bardzo wygodne w obsłudze. Z jego pomocą ubijanie gleby lub piasku, asfaltowanie niewielkich powierzchni, a także prace brukarskie przebiegać będą szybko i sprawnie. Renoma producenta to gwarancja długoletniego, niezawodnego użytkowania maszyny, co potwierdzają opinie klientów z całej Europy.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie