Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20061147

|

Model: MSW-CRTDBZ-01

Outlet Zakuwarka do łańcucha rozrządu - Mercedes - zestaw

283,38 zł 346,59 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 346,59 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – najlepszy sposób na rozkuwanie i nitowanie łańcucha rozrządu
  • Fachowość – profesjonalne narzędzie do naprawy układu rozrządu
  • Kompatybilność – pasuje do różnych modeli samochodów marki Mercedes z podwójnym łańcuchem rozrządu ze śrubą 4 mm
  • Solidność – wykorzystanie wytrzymałych materiałów
  • Mobilność – walizka dołączona do zestawu

OPIS PRODUKTU

Zakuwacz do łańcucha rozrządu Mercedesa MSW

Niemiecka marka MSW należy do czołowych europejskich producentów narzędzi dla branży motoryzacyjnej i nie tylko. W jej asortymencie znajduje się m.in. zakuwacz łańcuchów rozrządu silników Mercedes. Model MSW-CRTDBZ-01 to niezastąpiony sprzęt w warsztatach samochodowych, garażach i pracowniach majsterkowiczów.

Narzędzie do zakuwania łańcucha rozrządu MSW-CRTDBZ-01 – opis

Kompatybilność z różnymi modelami samochodów marki Mercedes sprawia, że zestaw sprawdzi się w niejednym warsztacie. Zakuwacz pasuje do aut wyposażonych w podwójne łańcuchy rozrządu z 4-milimetrową śrubą. Pozwala na naprawę bez konieczności ściągania osłony. Nada się również w sytuacji, gdy stary łańcuch napędzany jest przez nowy.

Duża trwałość gwarantuje, że model MSW-CRTDBZ-01 zapewni doskonałe efekty. Jest to zasługa wysokiej jakości materiałów, z których stworzono elementy zestawu. Całość przechowasz i przeniesiesz w poręcznej walizce z przegrodami.

Usprawnij naprawę układu rozrządu w swoim warsztacie samochodowym z zestawem marki MSW. Zakuwacz łańcucha rozrządu MSW-CRTDBZ-01 to doskonałe narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i miłośników motoryzacji. Przekonaj się o jego praktyczności już dziś!

DANE TECHNICZNE