Produkt: EX10062048

|

Model: MSW-AIG-02

Pistolet do pompowania kół - 0-8 bar - manometr - 0 - 174 psi

139,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – manometr z podwójną skalą i zakresem pomiarowym 0-12 bar lub 0 - 174 psi
  • Wydajność – przy ciśnieniu roboczym 0-8 bar
  • Prostota – elastyczna obsługa dzięki wężowi o długości 0.44 m i zaworowi spustowemu
  • Profesjonalizm – idealny do sprawdzania i ustawiania ciśnienia w oponach samochodu lub do opon rowerowych i motocyklowych
  • Trwałość – dzięki solidnemu wykonaniu i wytrzymałym materiałom

OPIS PRODUKTU

Poręczny pistolet do pompowania kół z manometrem w barach i psi

Dzięki pistoletowi do pompowania kół marki MSW dokładnie sprawdzisz i ustawisz ciśnienie w oponach samochodowych, rowerowych oraz motocyklowych. Wysoka jakość wykonania i dokładne wyniki sprawiają, że pistolet do kół jest idealnym pomocnikiem w profesjonalnych warsztatach samochodowych lub rowerowych. Dzięki łatwej obsłudze sprzęt nadaje się również do gospodarstw domowych. Pistolet do pompowania nie wymaga prądu, dzięki czemu jest szczególnie ekologiczny. Wystarczy podłączyć sprężarkę powietrza i gotowe!

Profesjonalne narzędzie samochodowe z wygodną i intuicyjną obsługą

Profesjonalny pistolet do pompowania kół posiada czytelny manometr z podwójną skalą. Zakres pomiarowy to 0-12 bar lub 0 - 174 psi. Dzięki zintegrowanemu zaworowi spustowemu łatwo skorygujesz zbyt wysokie ciśnienie. Obsługa pistoletu do kół na sprężone powietrze jest więcej niż wygodna. Wskaźnik ciśnienia w oponach jest szybko podłączany i zapewnia dużą swobodę ruchu dzięki wężowi o długości 0.44 m. Przy ciśnieniu roboczym 0-8 bar możesz łatwo ustawić optymalne ciśnienie jedną ręką.

Marka MSW przywiązuje dużą wagę do długiej żywotności pistoletu do pompowania. Dlatego wszystkie wrażliwe elementy wyprodukowano z wytrzymałych materiałów. Dzięki solidnemu wykonaniu sprzęt zapewnia niezawodne wyniki przez długi czas, nawet w trudnych warunkach pracy.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie