Podnośnik motocyklowy – 450 kg
Marka MSW oferuje profesjonalny podnośnik motocyklowy do serwisu motoryzacyjnego, zakładu naprawczego i warsztatu. Model MSW-MHB-450-680 doskonale odnajdzie się także w prywatnym garażu każdego pasjonata jednośladów. Sprzęt zaprojektowano do podnoszenia i podpierania motocykli, co jest użyteczne podczas ich reperowania oraz konserwacji.
Podnośnik do motocykla od MSW – charakterystyka
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka MSW oddaje do użytku funkcjonalny podnośnik motocyklowy. Model MSW-MHB-450-680 to solidny sprzęt przeznaczony do eksploatacji w profesjonalnych warsztatach, serwisach oraz prywatnych garażach miłośników motocykli. Oferowana winda charakteryzuje się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości produktu.
Unoszenie maszyny odbywa się w zakresie od 180 do 680 mm. Pozwala to na komfortową pracę i wygodny dostęp do wszystkich części naprawianego pojazdu. Mechanik nie musi się schylać, a wszystkie elementy konstrukcyjne są dobrze widoczne.
Solidna budowa to zaleta prezentowanego sprzętu. Podnośnik motocyklowy od MSW wykonano z wysokiej jakości stali. Posiada nośność dostosowaną do maszyn o masie całkowitej maks. 450 kg. Obsługuje się go za pomocą pedałów nożnych. Podczas obniżania wysokości specjalny mechanizm zapewnia płynność ruchu.
Bezpieczne mocowanie gwarantują umieszczone z przodu imadło na korbę (powleczone ochronną gumą) oraz 4 dodatkowe klamry znajdujące się po bokach. Łatwo do nich zaczepić linkę lub taśmę, które dodatkowo stabilizują jednoślad. 2 śruby u podstawy pozwalają wyważyć sprzęt i ustawić go nawet na nierównej powierzchni. Winda MSW-MHB-450-680 posiada także wyjmowany panel usprawniający demontaż tylnego koła.
Najazd umożliwia szybkie wprowadzenie, a później wygodny zjazd maszyny z podestu. Nie trzeba przy tym opuszczać windy motocyklowej do samej ziemi.
4 kółka (w tym 2 skrętne) są udogodnieniem zwiększającym mobilność. W razie potrzeby łatwo przemieścić podnośnik wraz z reperowanym motocyklem bez konieczności jego zdejmowania. Jest to bardzo praktyczne np. w serwisach motoryzacyjnych.