Produkt: EX10061057

|

Model: MSW-AGP-01

Pompa do wymiany oleju w skrzyni automatycznej - 7,5 l

849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – 13 adapterów w zestawie
  • Pojemność – 7,5-litrowy zbiornik zapewnia wysoką wydajność
  • Kontrola przepływu – wykorzystanie dwóch zaworów
  • Wygoda – długi, 150-centymetrowy wąż

OPIS PRODUKTU

Pompa do wymiany oleju w skrzyni automatycznej MSW

Pneumatyczna pompa do wymiany oleju MSW posłuży do szybkiego opróżniania i napełnienia automatycznych skrzyń biegów oraz dyferencjałów popularnych marek samochodów. Model MSW-AGP-01 świetnie sprawdzi się w rękach mechaników oraz pracowników stacji diagnostycznych.

Urządzenie do wymiany oleju w skrzyni automatycznej MSW-AGP-01 – opis

Uniwersalność produktu to zasługa dużej liczby adapterów dołączonych do zestawu. 13 złączek pozwala przymocować sprzęt do automatycznych skrzyń biegów różnych producentów. Łatwa instalacja do pojazdu jest możliwa dzięki systemowi złączy wtykowych, w który wyposażono adaptery.

Duża pojemność zbiornika (7,5 l) zapewnia wydajną pracę z pompą do wymiany oleju. Wyposażono go w duży wlot pozwalający na wygodne opróżnienie oraz napełnienie pojemnika. Ponadto dwa zawory służą do kontrolowania przepływu cieczy.

Łatwa obsługa modelu MSW-AGP-01 wynika m.in. z zastosowania węża o długości 150 cm. Ponadto na komfort użytkowania wpływa również duża płyta stanowiąca stabilną podstawę całości.

Szukasz szybkiego oraz skutecznego sposobu na spuszczenie oleju z automatycznej skrzyni biegów? Wybierz pompę do wymiany oleju marki MSW i usprawnij pracę w swoim warsztacie samochodowym. Przekonaj się o wydajności modelu MSW-AGP-01 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie