Produkt: EX10061950

|

Model: MSW-M-LP-ABP-800

Pompa zęzowa o niskim profilu - automatyczna - 3 m wysokości podnoszenia - przepływ 50 l/min

249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – wysoki przepływ: 68,75 l/min przy wysokości podnoszenia do 3 m
  • Wszechstronność – z wylotem o średnicy 19/25/29 mm idealnie nadaje się do łodzi, przyczep kempingowych, stawów, basenów i wielu innych
  • Bezpieczeństwo – klasa ochrony IP68, pyłoszczelna i może być zanurzona w wodzie do maksymalnie 1,5 m
  • Odporność – działa nawet przy temperaturze wody do 43°C
  • Trwałość – z wyselekcjonowanych materiałów, szczególnie odpornych na korozję i czynniki zewnętrzne

OPIS PRODUKTU

Automatyczna pompa zęzowa o dużej wydajności i niskim profilu

Automatyczna pompa zęzowa marki MSW łączy prostą obsługę z wysoką wydajnością i maksymalną żywotnością. Dzięki niskiemu profilowi i niewielkiej wadze wysokiej jakości akcesorium do łodzi szybko zainstalujesz nawet w niedostępnych miejscach. Z pewnością docenisz jego wyjątkowo cichą pracę i niewielką emisję wibracji. Nada się m.in. na łodziach, w przyczepach kampingowych czy basenach lub oczkach wodnych.

Bezpieczna pompa zęzowa do wody o temperaturze do 43°C

Przy przepływie 50 l/min i wysokości podnoszenia do 3 m pompa zęzowa działa wydajnie i niezawodnie. Nada się nawet do wypompowywania wody o temperaturze do 43°C. Duży wylot o średnicy 19/25/29 mm zapewnia płynną pracę. 

Pompa do łodzi marki MSW jest niezwykle bezpieczna i trwała. Świadczy o tym klasa ochrony IP68. Informuje ona, że urządzenie jest nie tylko pyłoszczelne, ale może bez problemu pracować pod wodą do głębokości 1,5 m. Dzięki obudowie wykonanej z trwałego tworzywa sztucznego (ABS) i wałowi silnika ze stali nierdzewnej pompa zęzowa jest szczególnie odporna na czynniki zewnętrzne oraz korozję. Wytrzyma więc intensywne użytkowanie na pełnym morzu przez wiele lat.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie