Nowy

Produkt: EX10062325

|

Model: MSW-POWER 1500 MAX

Przenośna stacja zasilania - 1,5 kWh - do 3 kW - 100 - 240 V

6329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Trwałość – duża pojemność 1,5 kWh
  • Siła – z ciągłą mocą 1500 W i maksymalną mocą 3000 W
  • Wszechstronność – 4 porty USB, jeden USB typu C, gniazdo zapalniczki samochodowej i 2 o napięciu 230 V
  • Prostota – z napięciem wejściowym w zakresie 100 - 240 V przez sieć lub panel słoneczny (8-9 h)
  • Długa żywotność – bezobsługowa, bezpieczna i przyjazna dla środowiska bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
  • Niezawodność – wyświetlacz LCD informuje o aktualnym stanie naładowania i wszystkich istotnych parametrach

OPIS PRODUKTU

Wolność spotyka się z bezpieczeństwem z przenośną stacją zasilania MSW

Przenośna stacja zasilania MSW jest niezbędna dla każdego, kto chce przygotować się na nieoczekiwane. Dzięki ciągłej mocy 1500 W i maksymalnej mocy 3000 W jest wystarczająca, aby naładować telefon, laptop, a nawet drona. A dzięki napięciu wejściowemu w zakresie 100 - 240 V stacja zasilania działa w dowolnym miejscu na świecie i zasila urządzenia nawet podczas przerw w dostawie energii oraz innych nieprzewidzianych sytuacji. Jest idealnym towarzyszem wypraw kempingowych, wycieczek autem lub zamiast awaryjnych generatorów prądu w domu, biurze lub sklepie. Nadaje się nawet do wrażliwych urządzeń elektronicznych w obszarach medycznych oraz laboratoriach.

Mocna stacja zasilania o mocy szczytowej 3000 W i pojemności 1,5 kWh

Mobilna stacja zasilania o mocy 1,5 kWh przy 58,5 Ah jest prawdziwą mobilną elektrownią, która w przeciwieństwie do generatora benzynowego zapewnia całkowicie bezgłośne i bezemisyjne wytwarzanie energii elektrycznej. Dzięki czterem portom USB, jednemu USB typu C oraz dwóm gniazdkom 230 V możesz korzystać z zasilania dla kilku urządzeń jednocześnie. Aby naładować urządzenie, użyj panelu słonecznego (12 - 30 V / 200 W; nie wchodzi w zakres dostawy), jednego złącza do zapalniczki lub klasycznego gniazdka.  Jeśli ładujesz stację zasilania przez złącze 230 V, bateria będzie w 100% naładowana przez noc po około 8-9 h. W pozostałych dwóch wariantach trwa to odpowiednio dłużej.

Jednocześnie obsługa przenośnej stacji zasilania na kempingu i nie tylko jest nieskomplikowana, a także całkowicie bezpieczna. Wyświetlacz LCD informuje o aktualnym stanie ładowania oraz wszystkich istotnych parametrach. Zastosowany akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy jest bezobsługowy, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Stacja zasilania awaryjnego korzysta z inteligentnego zarządzania przeciążeniem i niedociążeniem, które chroni urządzenie przed zwarciem, przetężeniem i niedomiarem prądu, przepięciem i zbyt niskim napięciem oraz przed przeciążeniem i przegrzaniem. Aluminiowa obudowa imponuje trwałością i niezawodnie chroni wewnętrzne działanie stacji zasilania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie