Produkt: EX10061774

|

Model: MSW-IPS-VAG-18

Ściągacz wtryskiwaczy - 18 elementów - VAG

279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – ułatwia demontaż wtryskiwaczy w wielu modelach VW i Audi
  • Elastyczność – trzy młotki ślizgowe o różnej wadze i długości
  • Trwałość – doskonała wytrzymałość dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów
  • Akcesoria – rozbudowany zestaw do wielu typów wtryskiwaczy
  • Bezpieczeństwo – minimalizuje ryzyko uszkodzenia części podczas demontażu

OPIS PRODUKTU

Uniwersalny ściągacz wtryskiwaczy do aut Audi i Volkswagen

Ściągacz wtryskiwaczy marki MSW sprawdzi się podczas zdejmowania wtrysków w silnikach z napędem benzynowym FSI. Zestaw nadaje się do różnych modeli samochodów Audi i VW, będzie więc przydatny w profesjonalnych warsztatach. Dzięki łatwej obsłudze 18-częściowy komplet nadaje się też do wykorzystywania przez mechaników-amatorów.

Ściągacz do wtrysków zapewnia bezpieczne zdejmowanie części

Za sprawą bogatego kompletu akcesoriów narzędzie może być wykorzystywane do wielu silników Audi i VW. Wysokiej jakości ściągacz nadaje się do następujących jednostek FSI: 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7, V6, 3.0, V6, 3.2 V6, 3.6 V6 i 4.2 V8. Zdejmowanie wtrysków przebiega bardzo sprawnie, a dzięki młotkom ślizgowym poluzowane zostaną nawet zapieczone części. W zestawie znajdują się również stożki montażowe i tuleje kalibracyjne do zakładania uszczelek komory spalania, a także trzpień do montażu dysz FSI.

Wszystkie części ściągacza zostały wykonany z wytrzymałej stali węglowej, dzięki czemu odznaczają się dużą wytrzymałością. Oznacza to, że skutecznie można zdemontować nawet skorodowane wtryskiwacze.

Profesjonalny ściągacz do wtrysków gwarantuje bezpieczne usunięcie elementów. Użycie nieodpowiednich narzędzi może skutkować bowiem uszkodzeniem wtryskiwaczy i silnika. Istnieje przy tym również ryzyko skaleczenia się. Oferowany komplet posłuży Ci przez wiele lat do przeprowadzania napraw oraz konserwacji silników.

Zestaw jest umieszczony w praktycznej plastikowej walizce z wgłębieniem na każdą część. Oznacza to, że elementy są zawsze uporządkowane i łatwe do odszukania. Etui posiada też uchwyt do przenoszenia, dzięki któremu jest wygodne w transporcie.

DANE TECHNICZNE