W obniżonej cenie

Produkt: EX10061776

|

Model: MSW-ISSCS

Szczotki do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy - 14 elementów - stal węglowa, miedź, PE (walizka)

169,00 zł 179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – odpowiednie do szerokiej gamy pojazdów
  • Wytrzymałość – wykonane z litej stali węglowej i miedzi
  • Czystość – czyszczenie szczotkami zapobiega wydostawaniu się spalin ze źle dopasowanych wtryskiwaczy
  • Solidność – odporne na zużycie i bezpieczne w użyciu
  • Mobilność – praktyczna walizka transportowa do czystego i bezpiecznego przechowywania

OPIS PRODUKTU

Uniwersalne szczotki do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy od MSW

Profesjonalne szczotki do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy z asortymentu MSW to specjalny zestaw narzędzi do skutecznego usuwania zabrudzeń z cylindrów, otworów i gniazd wtryskiwaczy w głowicach. Ze względu na swoją wszechstronność metalowych szczotek nie powinno zabraknąć w żadnym dobrze zaopatrzonym warsztacie i garażu hobbystycznym.

Czyste gniazda wtryskiwaczy dzięki szczotkom do gniazd wtryskiwaczy

Szczotek do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy można używać do szerokiej gamy pojazdów za sprawą różnych rozmiarów. Oprócz praktycznych szczotek drucianych komplet zawiera również przedłużenia, które ułatwiają dostęp do gniazd. Końcówki można zamocować do wiertarki lub wkrętarki akumulatorowej, jeśli chcesz ułatwić sobie czyszczenie. Walizka zawiera również zaślepki w różnych rozmiarach. Korki uszczelniające są wkładane do bloku silnika przed czyszczeniem w celu tymczasowego zamknięcia otworu, w którym zwykle znajduje się końcówka dyszy i miedziany pierścień uszczelniający. Zaślepki zapobiegają przedostawaniu się cząstek brudu i kurzu do komory silnika podczas czyszczenia.

Za pomocą szczotek do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy można delikatnie usunąć pozostałości spalin bez rysowania powierzchni. Dzięki kilku rozmiarom szczotki zastosujesz do różnych modeli pojazdów. Do zestawu dołączony jest wąski rozwiertak do końcowego czyszczenia końcówki dyszy.

Zalecamy usuwanie pozostałości po spalinach i odpryskach metalu ze szczotek po każdym użyciu. Dzięki temu narzędzia będą od razu gotowe do pracy. Ponadto dobra konserwacja zapewnia prawidłowe działanie i przyczynia się do długiego okresu użytkowania zestawu.

Aby zapewnić bezpieczne i wolne od kurzu przechowywanie, szczotki do gniazd wtryskiwaczy dostarczane są w walizce transportowej wykonanej z solidnego tworzywa sztucznego. Wnętrze ma wgłębienia dopasowane do każdego elementu zestawu. Dzięki czemu całość jest bezpiecznie i schludnie przechowywana. Walizkę można łatwo przenosić dzięki uchwytowi.

DANE TECHNICZNE