Produkt: EX10062271

|

Model: MSW-CDM 1800D

Wiertnica do betonu - 1800 W - 2600 obr./min

2829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – mocny silnik 1800 W
  • Precyzja – możliwość wiercenia rdzeniowego do średnicy 132 mm, a ze statywem do 162 mm
  • Efektywność – w zależności od biegu osiąga prędkości do 650/1300/2600 obr./min
  • Wszechstronność – do wiercenia na sucho i na mokro
  • Bezpieczeństwo – z przewodem z wyłącznikiem różnicowoprądowym (PRCD – Portable Residual Current Device)

OPIS PRODUKTU

Mocna wiertnica do betonu o niezawodnych parametrach

Czas to pieniądz na placu budowy, a wymagania stawiane używanym maszynom są odpowiednio wysokie. Za pomocą wiertnicy do betonu marki MSW niezawodnie wywiercisz otwory w twardych materiałach, takich jak beton, mur lub asfalt. Jeśli podczas wiercenia skorzystasz ze statywu wiertniczego (nie wchodzi w zakres dostawy), uzyskasz nawet duże otwory o średnicy do 162 mm. 

Wywierć precyzyjne otwory wiertnicą diamentową MSW!

Z wiertnicą do betonu masz dostęp do mocy 1800 W i maksymalnej prędkości 2600 obr./min. Są to idealne wartości do wiercenia rdzeniowego otworów do średnicy 132 mm. Użyj dwóch poziomów mocy dla optymalnych rezultatów. Stosuj wiertła o największej średnicy przy najniższej prędkości. Dzięki stojakowi do wiertnicy do betonu (nie wchodzi w zakres dostawy) nie tylko zwiększysz precyzję wiercenia, ale także użyjesz większych wierteł do Ø162 mm. Wydajność wiertarki rdzeniowej jest idealna dla profesjonalnych użytkowników, którzy mają już doświadczenie z podobnymi urządzeniami.

Polegaj na niezawodnym chłodzeniu wodą podczas wiercenia. Złącze jest zintegrowane bezpośrednio z urządzeniem. Zmniejsza to zużycie wiertła, ogranicza konserwację maszyny i zapewnia dłuższą żywotność. 

Używaj diamentowych wierteł rdzeniowych o różnych średnicach, które bezpiecznie zamocujesz w urządzeniu za pomocą uchwytu. Wiertłem diamentowym można wiercić w betonie zbrojonym, cemencie, murze, asfalcie i kamieniu naturalnym. Przewód zasilający o długości 2.8 m zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Dzięki wbudowanemu wyłącznikowi różnicowoprądowemu (PRCD – Portable Residual Current Device) możesz zawsze bezpiecznie korzystać z urządzenia. W przypadku zwarcia następuje natychmiastowe zatrzymanie pracy.

DANE TECHNICZNE