Produkt: EX10062272

|

Model: MSW-CDM 2200D ST

Wiertnica do betonu ze statywem - 2200 W - 2500 obr./min

4679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – mocny silnik 2200 W idealny do wiercenia na mokro
  • Precyzja – możliwość wiercenia rdzeniowego ze statywem do średnicy 202 mm
  • Efektywność – osiąga prędkości do 2500 obr./min
  • Trwałość – solidna konstrukcja do użytku profesjonalnego
  • Bezpieczeństwo – z przewodem z wyłącznikiem różnicowoprądowym (PRCD – Portable Residual Current Device)

OPIS PRODUKTU

Mocna wiertnica do betonu do wiercenia na mokro o niezawodnych parametrach

Czas to pieniądz na placu budowy, a wymagania stawiane używanym maszynom są odpowiednio wysokie. Za pomocą wiertnicy do betonu marki MSW niezawodnie wywiercisz otwory w twardych materiałach, takich jak beton, mur lub asfalt. Jeśli podczas wiercenia skorzystasz ze statywu wiertniczego, uzyskasz nawet duże otwory o średnicy do 202 mm. 

Wywierć precyzyjne otwory wiertnicą diamentową MSW!

Z wiertnicą do betonu masz dostęp do mocy 2200 W i maksymalnej prędkości 2500 obr./min. Są to idealne wartości do wiercenia rdzeniowego otworów do średnicy 202 mm. Wydajność wiertarki rdzeniowej jest idealna dla profesjonalnych użytkowników, którzy mają już doświadczenie z podobnymi urządzeniami.

Podczas wiercenia wiertnicą rdzeniową stosuj szynę prowadzącą o długości 510 mm. Przymocuj urządzenie do uchwytu o średnicy 60 mm. Wybierz kąt wiercenia w zakresie od 0 do 45° w krokach co 5°. Wiertło do betonu przesuniesz po szynie za pomocą uchwytu w kształcie litery T, którego długość możesz regulować, aby zapewnić lepszą obsługę. Polegaj na niezawodnym chłodzeniu wodą podczas wiercenia. Złącze jest zintegrowane bezpośrednio w urządzeniu. Zmniejsza to zużycie wiertła, ogranicza konserwację maszyny i zapewnia dłuższą żywotność. Polegaj na niezawodnym chłodzeniu wodą podczas wiercenia. Złącze jest zintegrowane bezpośrednio z urządzeniem. Zmniejsza to zużycie wiertła, ogranicza konserwację maszyny i zapewnia dłuższą żywotność.

Używaj diamentowych wierteł rdzeniowych o różnych średnicach, które bezpiecznie zamocujesz w urządzeniu za pomocą uchwytu. Wiertłem diamentowym można wiercić w betonie zbrojonym, cemencie, murze, asfalcie i kamieniu naturalnym. Przewód zasilający o długości 2,8 m zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Dzięki wbudowanemu wyłącznikowi różnicowoprądowemu (PRCD – Portable Residual Current Device) możesz zawsze bezpiecznie korzystać z urządzenia. W przypadku zwarcia następuje natychmiastowe zatrzymanie pracy.

DANE TECHNICZNE