W obniżonej cenie

Produkt: EX10062027

|

Model: MSW-MHW-09

Wyciągarka ręczna - 1200 kg - 10 m

419,00 zł 469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 469,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Potęga – wielka siła uciągu 1200 kg przy przełożeniu 10:1
  • Wygoda – łatwa w obsłudze korba ręczna z mechanizmem zapadkowym
  • Wytrzymałość – lina stalowa ocynkowana o długości 10 m i grubości 6 mm
  • Bezpieczeństwo – automatyczny układ hamulcowy i hak o średnicy 19,5 mm
  • Uniwersalność – proste mocowanie za pomocą płyty montażowej

OPIS PRODUKTU

Twoja kolej z wyciągarką ręczną od MSW

Chcesz holować łodzie, przyczepy kempingowe lub inne toczące się ładunki? Po prostu weź wyciągarkę ręczną z MSW! Wykorzystaj niezawodną siłę uciągu, łatwą obsługę i stabilną konstrukcję wszystkich komponentów, aby bezpiecznie przenosić obiekty pływające i toczące się w kierunku poziomym!

Mocna wyciągarka ręczna korbowa z optymalną przekładnią

Dzięki stabilnej konstrukcji i przełożeniu 10:1 możesz wykorzystać wyciągarkę ręczną do rozwinięcia siły uciągu 1200 kg! Ręczną korbę obsługujesz tylko mechanicznie i przy użyciu własnej siły mięśni, aby bezpiecznie ciągnąć pojazdy lub łodzie. Wyciągarki linowej możesz używać uniwersalnie i bez prądu, czy to w domu, ogrodzie, na przystani czy w warsztacie. Wyciągarka ręczna linowa jest bezpiecznie montowana do łodzi, pojazdów lub innych powierzchni za pomocą płyty montażowej.

Użyj korby ręcznej do uruchomienia przyjemnie cichej przekładni, w której koła zębate zazębiają się precyzyjnie, aby ciągnąć ładunki. Skrzynię biegów wykonano ze stali stopowej i jest zabezpieczona przed korozją powłoką galwaniczną. Grzechotkę można regulować z obciążeniem do podnoszenia lub opuszczania. Jeśli to konieczne, użyj automatycznego układu hamulcowego, aby utrzymać linkę bezpiecznie w żądanej pozycji. Wszystkie elementy mechaniczne są zamknięte i zabezpieczone podczas pracy. Korbę łatwo wyjmiesz do przechowywania.

Dzięki długości 10 m możesz używać liny niezwykle elastycznie. Wytrzymała stalowa lina jest ocynkowana, zabezpieczona przed skręcaniem, a dzięki grubości 6 mm szczególnie stabilna i odporna na rozerwanie. Równie wytrzymały hak o średnicy 19,5 mm po prostu przyczepiasz do transportowanego przedmiotu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie