Produkt: EX10062020

|

Model: MSW-MHW-02

Wyciągarka ręczna - 350 kg - 6 m

129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Potęga – wielka siła uciągu 350 kg przy przełożeniu 3,2:1
  • Wygoda – łatwa w obsłudze korba ręczna z mechanizmem zapadkowym
  • Wytrzymałość – lina stalowa ocynkowana o długości 6 m i grubości 4 mm
  • Bezpieczeństwo – mechaniczny układ hamulcowy i hak o średnicy 18 mm
  • Uniwersalność – proste mocowanie za pomocą płyty montażowej

OPIS PRODUKTU

Twoja kolej z wyciągarką ręczną od MSW

Chcesz holować łodzie, przyczepy kempingowe lub inne toczące się ładunki? Po prostu weź wyciągarkę ręczną z MSW! Wykorzystaj niezawodną siłę uciągu, łatwą obsługę i stabilną konstrukcję wszystkich komponentów, aby bezpiecznie przenosić obiekty pływające i toczące się w kierunku poziomym!

Mocna wyciągarka ręczna korbowa z optymalną przekładnią

Dzięki stabilnej konstrukcji i przełożeniu 3,2:1 możesz wykorzystać wyciągarkę ręczną do rozwinięcia siły uciągu 350 kg! Ręczną korbę obsługujesz tylko mechanicznie i przy użyciu własnej siły mięśni, aby bezpiecznie ciągnąć pojazdy lub łodzie. Wyciągarki linowej możesz używać uniwersalnie i bez prądu, czy to w domu, ogrodzie, na przystani czy w warsztacie. Wyciągarka ręczna linowa jest bezpiecznie montowana do łodzi, pojazdów lub innych powierzchni za pomocą płyty montażowej.

Użyj korby ręcznej do uruchomienia przyjemnie cichej przekładni, w której koła zębate zazębiają się precyzyjnie, aby ciągnąć ładunki. Skrzynię biegów wykonano ze stali stopowej i jest zabezpieczona przed korozją powłoką galwaniczną. Grzechotkę można regulować z obciążeniem do podnoszenia lub opuszczania. Jeśli to konieczne, użyj mechanicznego układu hamulcowego, aby utrzymać linkę bezpiecznie w żądanej pozycji. Wszystkie elementy mechaniczne są zamknięte i zabezpieczone podczas pracy. Korbę łatwo wyjmiesz do przechowywania.

Dzięki długości 6 m możesz używać liny niezwykle elastycznie. Wytrzymała stalowa lina jest ocynkowana, zabezpieczona przed skręcaniem, a dzięki grubości 4 mm szczególnie stabilna i odporna na rozerwanie. Równie wytrzymały hak o średnicy 18 mm po prostu przyczepiasz do transportowanego przedmiotu.

DANE TECHNICZNE