Nowy

Produkt: EX10062337

|

Model: MSW-TRAM18 MAX

Zagęszczarka - 35.5 x 28 cm - 18,5 kN

6479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 3,2 kW generuje siłę 18,5 kN i 660-700 drgań/min
  • Kompaktowość – umożliwia doskonałą obsługę nawet w ciasnych pomieszczeniach i małych środowiskach pracy
  • Redukcja drgań – stabilna rama zapewnia większy komfort pracy
  • Prosta obsługa – doskonale wyważona maszyna o niskim poziomie hałasu i wibracji
  • Praktyczność – z uchwytem do wygodnego transportu i wskaźnikiem poziomu oleju ułatwiającym konserwację
  • Wielofunkcyjność – idealna na place budowy, wynajem lub przy budowie prywatnych domów

OPIS PRODUKTU

Bezproblemowe ubijanie za pomocą zagęszczarki MSW

Idealne na place budowy, do wynajmu lub dla majsterkowiczów i budowniczych domów. Za pomocą zagęszczarki marki MSW z łatwością ubijesz luźną ziemię, piasek czy żwir, wyasfaltujesz mniejsze powierzchnie i bezbłędnie ułożysz kostkę brukową. Z mocą 3,2 kW i płytą 35.5 x 28 cm ubijarka do ziemi jest idealna do zastosowań w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu na małą skalę.

Prosta obsługa dzięki kompaktowemu sprzętowi budowlanemu z doskonałym wyważeniem

Silnik Loncin 3,2 kW / 5 KM zapewnia siłę odśrodkową 18,5 kN i generuje od 660 do 700 drgań/min. Zagęszcza ona podłoże nie tylko w sposób niezawodny, ale również niezwykle szybko, z prędkością 11 do 14 m/min. Płyta zagęszczarki do gruntu ma wymiary 35.5 x 28 cm, dzięki czemu jest szczególnie zwrotna i radzi sobie nawet z trudno dostępnymi lub szczególnie wąskimi obszarami, do których nie można dotrzeć większymi urządzeniami. Wykonana jest z hartowanej stali z gumową powłoką dla lepszego tłumienia drgań i ergonomii pracy.

Pomimo dużej wydajności maszyna jest bardzo wygodna w prowadzeniu i łatwa w obsłudze dzięki solidnej ramie tłumiącej wibracje. Podczas projektowania zagęszczarki szczególny nacisk położono na wyważenie i stabilność, które gwarantują zarówno wygodne prowadzenie, jak i mocne i czyste ubijanie. Sprawia to, że urządzenie jest również idealne dla ambitnych majsterkowiczów. Osłona ochronna na silniku nie tylko zapobiega ewentualnym uszkodzeniom, ale jednocześnie zmniejsza hałas na placu budowy. Z kolei zintegrowany wskaźnik poziomu oleju upraszcza sprawne korzystanie, a także konserwację stopy wibracyjnej. Dla ułatwienia transportu model ten posiada uchwyt i kółka.

DANE TECHNICZNE