Produkt: EX10061871

|

Model: MSW-CA-155

Zestaw do naprawy gwintów spustu oleju - od M13 do M22

199,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Oszczędność – pozwala uniknąć kosztów wymiany miski olejowej, jeśli zużyty jest tylko gwint korka spustowego oleju
  • Skuteczność – rozszerza istniejący gwint do większego rozmiaru
  • Dużo elementów – zestaw do gwintów od M13 do M22
  • Trwałość – gwintownik pozwala szybko naprawić istniejący gwint
  • Mobilność – poszczególne elementy umieścisz w walizce transportowej

OPIS PRODUKTU

Cenny zestaw do naprawy gwintów spustu oleju

Kogo to nie spotkało? Kończysz wymienić olej w samochodzie, a korka spustowego nie da się już wkręcić do miski olejowej. Mała wada, ale niestety dość kosztowna. Na szczęście możesz zaoszczędzić i nie wymieniać całej miski olejowej. A to dzięki zestawowi do naprawy gwintów spustu oleju, z którym łatwo i skutecznie rozszerzysz uszkodzony gwint. Po wszystkim znowu wkręcisz korek spustowy i po sprawie!

Zestaw naprawczy gwintu korka spustowego oleju pozwala oszczędzać czas i pieniądze

W zestawie naprawczym gwintu spustu oleju znajdziesz różne rozmiary od M13 do M22. Wystarczy wybrać odpowiedni gwintownik, aby rozszerzyć istniejący gwint. W zestawie znajdziesz też korki spustowe oleju i pierścienie uszczelniające dla każdego rozmiaru. Masz więc wszystko, czego potrzebujesz, aby wymienić usterkę w misce olejowej.

Materiały użyte do zestawu do naprawy gwintów są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Elementy są wystarczająco twarde, aby przewiercić miskę olejową. Wszystkie poszczególne części są idealnie dopasowane do swoich rozmiarów i zachwycają wysoką jakością wykonania. Zestaw naprawczy gwintu jest przejrzyście ułożony w walizce. Każda część ma własne wgłębienie, więc nie pomieszają się podczas transportu. Oznacza to, że zawsze masz pod ręką cały zestaw.

DANE TECHNICZNE