(1) Ocena

Produkt: EX10061695

|

Model: MSW-ASG-SET5

Zestaw narzędzi pneumatycznych - 5 części

149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Rozbudowany zestaw – pięć części, składa się z pistoletu lakierniczego z kubkiem grawitacyjnym, pistoletu na sprężone powietrze, pistoletu natryskowego z kubkiem, pompki do opon z manometrem i węża spiralnego
  • Wydajność – przy ciśnieniu 3-4 bar idealny do opryskiwania, pompowania i czyszczenia
  • Łatwa obsługa – przyjazne dla użytkownika proste połączenia, duża objętość pojemnika i elastyczny wąż sprężonego powietrza
  • Profesjonalizm – kompletny zestaw do szerokiego zastosowania w profesjonalnych warsztatach, w garażu lub w ogrodzie
  • Trwałość – dzięki solidnemu wykonaniu i wytrzymałym materiałom, takim jak aluminium, stal nierdzewna (SS 410), miedź i stal z powłoką niklową

OPIS PRODUKTU

Pięcioczęściowy zestaw narzędzi pneumatycznych do wszechstronnego zastosowania do wszechstronnego zastosowania

Zestaw narzędzi pneumatycznych MSW-ASG-SET5 od MSW to pięcioczęściowy osprzęt do kompresora o szerokim zakresie zastosowań. Składa się z pistoletu lakierniczego z kubkiem wypływowym, pistoletu na sprężone powietrze, pistoletu natryskowego z kubkiem, pompki do opon z manometrem i węża spiralnego. Otrzymujesz więc wszystko, czego potrzebujesz, aby optymalnie i na różne sposoby korzystać z kompresora. Wysokiej jakości zestaw nadaje się zarówno do profesjonalnego użytku w warsztatach, jak i do prywatnego garażu lub we własnym ogrodzie.

Profesjonalne narzędzia z wygodną i intuicyjną obsługą

Pistolet do przedmuchiwania zawarty w zestawie akcesoriów do kompresorów nadaje się zarówno do czyszczenia powierzchni, jak i do skutecznego czyszczenia trudno dostępnych miejsc, przedmiotów o nierównych powierzchniach lub do naprawy komputerów. Dzięki szybkiemu i wąskiemu przepływowi powietrza nawet trudno dostępne miejsca, takie jak głębokie lub wąskie przestrzenie, są dokładnie oczyszczane z kurzu i innych zanieczyszczeń.

Za pomocą pistoletu natryskowego można nanosić lub wlewać różne płyny, od wody przez środki czyszczące po oleje ochronne, w trudno dostępnych miejscach. Pojemnik z dużym otworem jest łatwy do czyszczenia i napełniania, dzięki czemu można ją elastycznie stosować w różnych obszarach.

Uniwersalny pistolet natryskowy z dużym zbiornikiem wypływowym (200 ml) gwarantuje równomierne i precyzyjne nakładanie farby. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej może być bezproblemowo stosowany również z farbami wodorozcieńczalnymi bez rdzewienia. Pistolet lakierniczy przekonuje doskonałą atomizacją. W tym samym czasie niskie ciśnienie powietrza zapewnia ekonomiczne i równomierne nakładanie farby.

W zestawie znajduje się również pompka do opon. Dzięki dużemu manometrowi zapewnia to precyzyjne testowanie i ustawianie ciśnienia w oponach rowerów, motocykli czy samochodów. Wąż spiralny o długości 5 m z szybkozłączką EU gwarantuje elastyczną pracę przez cały czas i uzupełnia obszerny osprzęt do sprężarki.

Oprócz wydajnej i prostej obsługi, szczególny nacisk położono na długą żywotność sprzętu. Dlatego wszystkie podatne na zużycie elementy wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium, stal nierdzewna (SS 410), miedź czy stal z powłoką niklową. Również solidne wykonanie zapewnia, że zestaw narzędzi pneumatycznych marki MSW przekłada się na niezawodne rezultaty przez długi czas, nawet w trudnych warunkach pracy.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie