Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Nagrody i wyróżnienia

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

Początek roku 2018 to kolejne wyróżnienie dla expondo Polska. Zostaliśmy laureatami Gazel Biznesu, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Ranking tworzony jest co roku przez Puls Biznesu, opiniotwórczy i ceniony w kraju tytuł zajmujący się promocją przedsiębiorczości. Tytuł Gazeli Biznesu jest świetną rekomendacją, potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej.

e-Gazele Biznesu

gazela biznesu

Expondo Polska wśród laureatów e-Gazel Biznesu 2017! Otrzymaliśmy nagrodę Pulsu Biznesu, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm e-commerce. Jest to świadectwo słuszności naszej strategii, która zakłada koncentrację na dostarczaniu naszym klientom pełnego asortymentu niezawodnych urządzeń i stałego wspierania rozwoju ich biznesów.

Diamenty Forbesa

diamenty forbesa

W 2017 roku dołączyliśmy do prestiżowego grona Diamentów Forbesa. Wyróżnienie wręczone podczas gali zorganizowanej w Pałacu Mierzęcin jest potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji w branży urządzeń dla profesjonalistów. Ranking Diamenty Forbesa wskazuje najbardziej prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Organizowany jest przez wydawcę poświęconego biznesowi, międzynarodowego miesięcznika Forbes.

Nagroda za efektowną formę prezentacji targowej

dyplom

W czasie największych Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING w Sosnowcu otrzymaliśmy wyróżnienie oraz nagrodę za efektowną formę prezentacji targowej. Stoisko naszej marki Stamos Welding Group zostało docenione za jakość i profesjonalizm ekspozycji oraz dobry kontakt z gośćmi wydarzenia. Wręczenie nagrody odbyło się na uroczystej gali podsumowującej całą edycję ExpoWELDING.

Trusted Shops

trusted shpo

Nasz sklep expondo.pl posiada Certyfikat jakości Trusted Shops. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Certyfikat Trusted Shops i opinie naszych klientów

Allegro - Super Sprzedawca

allegro super sprzedawca

Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów Allegro i dlatego posiadamy tytuł Super Sprzedawcy. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami i ocenami na temat naszych produktów oraz sklepu.

Oceny i komentarze Allegro

 

 • Kontakt
  Phone

  68 381 70 07
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem