Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Nagrody i wyróżnienia

Expondo wśród elity polskiej przedsiębiorczości

Forbes2019

W tym roku firma expondo po raz drugi została laureatem rankingu Diamenty Forbesa, który wyłania najszybciej rosnące firmy i najlepszych przedsiębiorców rodzimej gospodarki. Wyróżnienie jest nagrodą dla solidnego partnera biznesowego, który umiejętnie i skutecznie wykorzystuje trendy do wzmocnienia własnej wartości. Dla expondo zdobyte uznanie jest kolejnym potwierdzeniem tego, że idzie w dobrym kierunki i skupia się na tym co w biznesie istotne.

więcej...

Expondo laureatem Gazel Biznesu 2018

Gazele Biznesu

Expondo po raz drugi zostało laureatem rankingu „Gazele Biznesu” – najpopularniejszego i najstarszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP, przyznawanego przez Puls Biznesu. – To najlepszy dowód, że nasza strategia oparta na dynamicznym, ale zrównoważonym rozwoju, współpracy i śledzeniu najnowszych rynkowych trendów jest efektywna – mówią Piotr Stach i Waldemar Moss.

więcej...

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

Początek roku 2018 to kolejne wyróżnienie dla expondo Polska. Zostaliśmy laureatami Gazel Biznesu, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Ranking tworzony jest co roku przez Puls Biznesu, opiniotwórczy i ceniony w kraju tytuł zajmujący się promocją przedsiębiorczości. Tytuł Gazeli Biznesu jest świetną rekomendacją, potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej.

e-Gazele Biznesu

gazela biznesu

Expondo Polska wśród laureatów e-Gazel Biznesu 2017! Otrzymaliśmy nagrodę Pulsu Biznesu, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm e-commerce. Jest to świadectwo słuszności naszej strategii, która zakłada koncentrację na dostarczaniu naszym klientom pełnego asortymentu niezawodnych urządzeń i stałego wspierania rozwoju ich biznesów.

Diamenty Forbesa

diamenty forbesa

W 2017 roku dołączyliśmy do prestiżowego grona Diamentów Forbesa. Wyróżnienie wręczone podczas gali zorganizowanej w Pałacu Mierzęcin jest potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji w branży urządzeń dla profesjonalistów. Ranking Diamenty Forbesa wskazuje najbardziej prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Organizowany jest przez wydawcę poświęconego biznesowi, międzynarodowego miesięcznika Forbes.

Nagroda za efektowną formę prezentacji targowej

dyplom

W czasie największych Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING w Sosnowcu otrzymaliśmy wyróżnienie oraz nagrodę za efektowną formę prezentacji targowej. Stoisko naszej marki Stamos Welding Group zostało docenione za jakość i profesjonalizm ekspozycji oraz dobry kontakt z gośćmi wydarzenia. Wręczenie nagrody odbyło się na uroczystej gali podsumowującej całą edycję ExpoWELDING.

Trusted Shops

trusted shpo

Nasz sklep expondo.pl posiada Certyfikat jakości Trusted Shops. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Certyfikat Trusted Shops i opinie naszych klientów

Allegro - Super Sprzedawca

allegro super sprzedawca

Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów Allegro i dlatego posiadamy tytuł Super Sprzedawcy. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami i ocenami na temat naszych produktów oraz sklepu.

Oceny i komentarze Allegro

 

 • Kontakt
  Phone

  68 300 5000
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem