Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Expondo wśród elity polskiej przedsiębiorczości

Forbes2019

W tym roku firma expondo po raz drugi została laureatem rankingu Diamenty Forbesa, który wyłania najszybciej rosnące firmy i najlepszych przedsiębiorców rodzimej gospodarki. Wyróżnienie jest nagrodą dla solidnego partnera biznesowego, który umiejętnie i skutecznie wykorzystuje trendy do wzmocnienia własnej wartości. Dla expondo zdobyte uznanie jest kolejnym potwierdzeniem tego, że idzie w dobrym kierunki i skupia się na tym co w biznesie istotne.

Diamenty Forbesa to najważniejsze rynkowe zestawienie firm, których wyróżniają się wysoką dynamiką wzrostów w przeciągu ostatnich trzech latach. Co roku magazyn prezentuje 1,5-2 tysiące firm z różnych regionów Polski, które dynamicznie się rozwijają, jednocześnie zachowując wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych. Ranking posiada trzy kategorie, firmy o rocznych przychodach:

  • powyżej 250 mln zł,
  • pomiędzy 50, a 250 mln zł, wśród których znalazło się expondo,
  • pomiędzy 5-50 mln zł.

Wyniki zostały opublikowane w oparciu o dane i analizę, przygotowaną przez niezależnego eksperta - firmę Bisnode. Analitycy wyceniali przedsiębiorstwa, stosując tzw. metodę szwajcarską, czyli pod uwagę była brana zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat.

 

Expondo laureatem Gazel Biznesu 2018

Gazele Biznesu

Expondo po raz drugi zostało laureatem rankingu „Gazele Biznesu” – najpopularniejszego i najstarszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP, przyznawanego przez Puls Biznesu. – To najlepszy dowód, że nasza strategia oparta na dynamicznym, ale zrównoważonym rozwoju, współpracy i śledzeniu najnowszych rynkowych trendów jest efektywna – mówią Piotr Stach i Waldemar Moss.

Dynamiczny rozwój

Aby otrzymać tytuł „Gazeli Biznesu”, przedsiębiorstwo musi przez trzy kolejne lata zwiększać obroty i zyski z tytułu prowadzonej działalności. Expondo jako dwukrotny lider „Gazel Biznesu” udowadnia, że stawia na dynamiczny rozwój oraz podążanie za rynkowymi trendami, co przekłada się na świetne wyniki finansowe. Firma notuje dziś blisko 50-procentowy wzrost rok do roku.

– Tytuł „Gazeli Biznesu” potwierdza, że expondo to prężnie rozwijająca się, wiarygodna, rzetelna i transparentna firma. Od 2007 roku nieprzerwanie pracujemy na rzecz zaufania zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych. Najlepsza obsługa klientów to nasz priorytet. Grono profesjonalistów dba o to, aby przedsiębiorcy i klienci indywidualni korzystający z usług expondo byli usatysfakcjonowani zakupami i jakością obsługi i chętnie do nas wracali – mówi Piotr Stach.

Uznani w rankingach

W Polsce od 2000 roku ranking „Gazele Biznesu” sporządza dziennik „Puls Biznesu”. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel Biznesu w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel rankingu wszędzie jest ten sam: promowanie przedsiębiorczości.

W 2017 oraz 2018 roku expondo otrzymało tytuł „e-Gazeli Biznesu”. Konkurs wyróżnia najlepiej rozwijające się małe i średnie firmy z sektora e-commerce. Expondo docenił również Forbes: w 2017 przyznał firmie „Diament Miesięcznika Forbes” w kategorii firm o przychodach od 5 do 50 milionów w województwie lubuskim. W 2018 roku expondo otrzymało kolejną nominację do nagrody miesięcznika.

Dalsza ekspansja

Jak zapewniają Właściciele, expondo nie spocznie na laurach. – Od początku działalności dzień po dniu pracujemy na rzecz wartościowego biznesu, nie zaś dla nagród, choć trzeba przyznać, że te są dla nas niezwykle przyjemną gratyfikacją. Wyróżnienia są zasługą całego naszego Zespołu i to właśnie wszystkim członkom expondo należą się serdeczne podziękowania. Dobre wyniki biznesowe umożliwiają nam dalszy rozwój – wzmocnienie na rodzimym polskim rynku a także ekspansję na inne kraje i kontynenty. Będzie o nas jeszcze głośno! – zapowiada Waldemar Moss.

 

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

Początek roku 2018 to kolejne wyróżnienie dla expondo Polska. Zostaliśmy laureatami Gazel Biznesu, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Ranking tworzony jest co roku przez Puls Biznesu, opiniotwórczy i ceniony w kraju tytuł zajmujący się promocją przedsiębiorczości. Tytuł Gazeli Biznesu jest świetną rekomendacją, potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej.

 

e-Gazele Biznesu

gazela biznesu

Expondo Polska wśród laureatów e-Gazel Biznesu 2017! Otrzymaliśmy nagrodę Pulsu Biznesu, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm e-commerce. Jest to świadectwo słuszności naszej strategii, która zakłada koncentrację na dostarczaniu naszym klientom pełnego asortymentu niezawodnych urządzeń i stałego wspierania rozwoju ich biznesów.

 

Diamenty Forbesa

diamenty forbesa

W 2017 roku dołączyliśmy do prestiżowego grona Diamentów Forbesa. Wyróżnienie wręczone podczas gali zorganizowanej w Pałacu Mierzęcin jest potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji w branży urządzeń dla profesjonalistów. Ranking Diamenty Forbesa wskazuje najbardziej prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Organizowany jest przez wydawcę poświęconego biznesowi, międzynarodowego miesięcznika Forbes.

 

 

 

Nagroda za efektowną formę prezentacji targowej

dyplom

W czasie największych Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING w Sosnowcu otrzymaliśmy wyróżnienie oraz nagrodę za efektowną formę prezentacji targowej. Stoisko naszej marki Stamos Welding Group zostało docenione za jakość i profesjonalizm ekspozycji oraz dobry kontakt z gośćmi wydarzenia. Wręczenie nagrody odbyło się na uroczystej gali podsumowującej całą edycję ExpoWELDING.

 

 

 

Trusted Shops

trusted shpo

Nasz sklep expondo.pl posiada Certyfikat jakości Trusted Shops. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Certyfikat Trusted Shops i opinie naszych klientów

 

 

Allegro - Super Sprzedawca

allegro super sprzedawca

Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów Allegro i dlatego posiadamy tytuł Super Sprzedawcy. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami i ocenami na temat naszych produktów oraz sklepu.

Oceny i komentarze Allegro