Namioty imprezowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 0 z 0 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Namioty imprezowe marki Royal Catering są niezbędnym wyposażeniem zarówno masowych imprez plenerowych, jak i prywatnych garden party. Przedstawione w tej kategorii produkty ułatwiają organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i wydarzeń pod gołym niebem. Niezależnie od tego czy przygotowujesz miejski festyn lub targi, czy imprezę integracyjną, wesele, urodziny, namiot gastronomiczny będzie idealnym wyborem.

Sklep expondo.pl oferuje wysokiej jakości sprzęt wykonany z solidnych materiałów, który sprawdzi się w prawie każdych warunkach pogodowych. Namioty imprezowe chronią przed deszczem, wiatrem i słońcem. Nadają się również do użycia jako osłona basenu, tymczasowy magazyn lub garaż. Poznaj modele Royal Catering o różnej wielkości!

Uniwersalne namioty okolicznościowe

Namioty imprezowe sprawdzą się nie tylko w firmach zajmujących się organizacją np. wesel, ale także w gospodarstwach domowych. Model o wielkości 3 x 4 m lub 4 x 4 m zda egzamin podczas kameralnych uroczystości rodzinnych, a 5 x 12 m na masowych imprezach. Taka różnorodność świadczy o uniwersalności namiotów i bogatym asortymencie, jaki oferuje nasz sklep.

Namiot eventowy daje szerokie możliwości zastosowania. Wewnątrz ustawisz stoliki dla gości, urządzisz kuchnię plenerową albo rozstawisz lady z produktami do sprzedania. Namiot biesiadny doskonale nadaje się do organizowania wydarzeń, gdzie duże znaczenie ma część gastronomiczna. Każdy z namiotów wyposażono w specjalne okna wentylacyjne, które zapewniają stały przepływ powietrza i usuwają opary z jedzenia.

Namioty imprezowe – trwałość i funkcjonalność

Aby namiot sprawdzał się na powietrzu (był odporny na działanie wody, wiatru i promieni UV), musi mieć wysokiej jakości poszycie. W przypadku namiotów weselnych Royal Catering wykonano je z materiału PVC o wysokiej gramaturze – 500 g/m². Parametr ten zapewnia odporność na rozciąganie i rozdarcia. Swoją wytrzymałością tworzywo jest porównywalne z plandekami aut ciężarowych. Gwarancję solidności stanowi również konstrukcja z trwałej stali.

Oferowane namioty weselne wyposażono w praktyczne rozwiązania. Należą do nich duże ozdobne okna, które wpuszczają do środka sporo światła i gwarantują dobrą widoczność. Modułowa budowa sprawia, że w razie potrzeby można wyjąć ścianę lub ją zamocować. Wejście na zamek błyskawiczny pozwala szczelnie zamknąć namiot.