Napędy do bram garażowych

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Doskonałym uzupełnieniem dla wysokiej jakości bram segmentowych marki MSW Motor Technics są napędy do bram garażowych. Mechanizmy te zapewniając komfort i wygodę w codziennym życiu, umożliwiają zdalne otwieranie oraz zamykanie garażu przy pomocy pilota. Jakość napędów znajdujących się w ofercie sklepu expondo.pl jest potwierdzona przez klientów, którzy zakupili także inne produkty marki MSW np. młotowiertarki lub satyniarki.

Napędy do bram garażowych MSW – szczegóły techniczne

W sklepie internetowym expondo.pl dostępne są napędy do bram garażowych marki MSW Motor Technics, które kupić można oddzielnie lub też w zestawie z bramą segmentową. Poszczególne modele mechanizmów silnikowych dysponują mocą do 250 W oraz siłą uciągu do 800 N. Pomimo tak wysokich parametrów napędy charakteryzują się cichą pracą, przez co zamykanie i otwieranie bram garażowych odbywa się bezgłośnie.

Użyteczność, wysoka jakość i niezawodność produktów marki MSW to zalety wszystkich urządzeń tego producenta. Doskonały przykład w tym względzie stanowić mogą chociażby stacje lutownicze oraz separatory LCD, które znajdują się w ofercie sklepu expondo.pl.

Moc, jaką napędy do bram garażowych pobierają w trakcie czuwania, wynosi zaledwie 4 W. W praktyce pozwala to ograniczyć do minimum wydatki na energię elektryczną. Niezawodny napęd pasowy oraz ocynkowane elementy zapewniają niezawodność w trakcie codziennej eksploatacji, niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych.

Już dziś sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz wysokiej jakości segmentowe bramy garażowe oraz współpracujące z nimi napędy do bram garażowych. Przy okazji polecamy również szeroki wybór gastronomicznych urządzeń chłodniczych oraz zapewniających utrzymywanie ciepła.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa – expondo.pl

Jedną z najważniejszych dewiz expondo.pl jest wyznaczanie wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa. Przekonali się o tym nasi klienci kupujący m.in. urządzenia do profesjonalnego lub amatorskiego zastosowania w spawalnictwie. Przykładem mogą być niezawodne spawarki MMA i MIG/MAG, które poddane zostały licznym praktycznym testom. W trosce o bezpieczeństwo pracy oferujemy też nowoczesne maski spawalnicze.

Wszystkie modele napędów do bram garażowych marki MSW wyposażono w funkcję auto-stop. Dzięki temu drzwi zostaną samoczynnie zatrzymane w momencie, gdy znajdzie się pod nimi jakikolwiek obiekt. Równie przydatnym zabezpieczeniem jest awaryjne odblokowani. Umożliwia ono ręczne otwarcie drzwi garażowych, np. w sytuacji, gdy nastąpi awaria zasilania.

Technologia zastosowana przez MSW ułatwia korzystanie z bram garażowych również nocą. Wtedy to bardzo pomocnymi będą lampy halogenowe, poszerzające pole widzenia. Nasze napędy wyposażone są więc w wiele praktycznych dodatków, zapewniających bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Chcesz kupić niezawodny produkt? Skorzystaj z oferty expondo.pl.