Napędy do bram garażowych

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Doskonałym uzupełnieniem dla wysokiej jakości bram segmentowych marki MSW Motor Technics są napędy do bram garażowych. Mechanizmy te zapewniając komfort i wygodę w codziennym życiu, umożliwiają zdalne otwieranie oraz zamykanie garażu przy pomocy pilota. Jakość napędów znajdujących się w ofercie sklepu expondo.pl jest potwierdzona przez klientów, którzy zakupili także inne produkty marki MSW np. młotowiertarki lub satyniarki.

Napędy do bram garażowych MSW – szczegóły techniczne

W sklepie internetowym expondo.pl dostępne są napędy do bram garażowych marki MSW Motor Technics, które kupić można oddzielnie lub też w zestawie z bramą segmentową. Poszczególne modele mechanizmów silnikowych dysponują mocą do 250 W oraz siłą uciągu do 800 N. Pomimo tak wysokich parametrów napędy charakteryzują się cichą pracą, przez co zamykanie i otwieranie bram garażowych odbywa się bezgłośnie.

Użyteczność, wysoka jakość i niezawodność produktów marki MSW to zalety wszystkich urządzeń tego producenta. Doskonały przykład w tym względzie stanowić mogą chociażby stacje lutownicze oraz separatory LCD, które znajdują się w ofercie sklepu expondo.pl.

Moc, jaką napędy do bram garażowych pobierają w trakcie czuwania, wynosi zaledwie 4 W. W praktyce pozwala to ograniczyć do minimum wydatki na energię elektryczną. Niezawodny napęd pasowy oraz ocynkowane elementy zapewniają niezawodność w trakcie codziennej eksploatacji, niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych.

Już dziś sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz wysokiej jakości segmentowe bramy garażowe oraz współpracujące z nimi napędy do bram garażowych. Przy okazji polecamy również szeroki wybór gastronomicznych urządzeń chłodniczych oraz zapewniających utrzymywanie ciepła.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa – expondo.pl

Jedną z najważniejszych dewiz expondo.pl jest wyznaczanie wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa. Przekonali się o tym nasi klienci kupujący m.in. urządzenia do profesjonalnego lub amatorskiego zastosowania w spawalnictwie. Przykładem mogą być niezawodne spawarki MMA i MIG/MAG, które poddane zostały licznym praktycznym testom. W trosce o bezpieczeństwo pracy oferujemy też nowoczesne maski spawalnicze.

Wszystkie modele napędów do bram garażowych marki MSW wyposażono w funkcję auto-stop. Dzięki temu drzwi zostaną samoczynnie zatrzymane w momencie, gdy znajdzie się pod nimi jakikolwiek obiekt. Równie przydatnym zabezpieczeniem jest awaryjne odblokowani. Umożliwia ono ręczne otwarcie drzwi garażowych, np. w sytuacji, gdy nastąpi awaria zasilania.

Technologia zastosowana przez MSW ułatwia korzystanie z bram garażowych również nocą. Wtedy to bardzo pomocnymi będą lampy halogenowe, poszerzające pole widzenia. Nasze napędy wyposażone są więc w wiele praktycznych dodatków, zapewniających bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Chcesz kupić niezawodny produkt? Skorzystaj z oferty expondo.pl.