Napinacze do taśmy

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Wybierz napinacz do taśmy z oferty sklepu expondo 

W swojej pracy przygotowujesz różne produkty do wysyłki lub układasz je na paletach? W takim razie Twoim niezastąpionym pomocnikiem zaraz obok dyspenserów do folii stretch będzie napinacz do taśmy marki MSW. Jest to bardzo prosty w obsłudze sprzęt, który pomoże Ci ciasno opleść każdy ładunek.  

Dlaczego warto kupić napinacz do taśmy? 

Magazyny, hurtownie i punkty wysyłki paczek to miejsca, w których liczy się nie tylko tempo pracy, ale również jej powtarzalność. Dlatego, aby wprowadzić maksymalną wydajność, zainwestuj m.in. w podajniki rolkowe i napinacze do taśmy. Pierwsze z nich są niezastąpione w transporcie ciężkich przedmiotów, a drugie w zabezpieczaniu ładunków przed rozpadaniem. Napinacz do taśmy w zależności od modelu nadaje się do taśm: 

  • stalowych, 

  • poliestrowych, 

  • kompozytowych.  

Bez względu na przeznaczenie jest to sprzęt charakteryzujący się łatwą ręczną obsługą. Modele marki MSW dostępne w naszym sklepie wyposażono w podwójny uchwyt, dzięki któremu praca staje się jeszcze wygodniejsza. Pasek łatwo zaciśniesz, a następnie go odetniesz. 

Który napinacz do taśmy spinającej będzie najlepszy dla Ciebie? 

Napinacz do taśmy PP możesz z łatwością wybrać, ponieważ tak proste narzędzie nie wymaga analizowania parametrów czy funkcji. Warto jednak zwrócić uwagę na jego wymiary, podobnie jak w przypadku zawiesi pasowych. Chodzi przecież o to, żeby kupić napinacz dokładnie pasujący do Twojej taśmy prawda? Co więc musisz sprawdzić? 

  1. Szerokość taśmy, do której pasuje napinacz – to główna wartość, ponieważ decyduje, czy dany pasek nadaje się napinania sprzętem. Jeśli taśma okaże się za szeroka, to zwyczajnie nie zmieści się w nim. Zwykle producenci podają ją w milimetrach. 

  1. Grubość taśmy – podobnie jak szerokość określa, czy taśma zmieści się w napinaczu. 

  1. Rodzaj taśmy – opisywaliśmy w poprzednim akapicie. Różne modele nadają się do taśm wyprodukowanych z różnych materiałów. Zanim wybierzesz konkretny model, sprawdź, jakiej używasz u siebie.  

Znaczenie ma również materiał wykonania napinacza do taśmy. Ważne, aby narzędzie było niezawodne i starczyło na długo. Dlatego wybieraj warianty wykonane ze stali, żeliwa oraz podobnych stopów. Właśnie takie oferujemy w sklepie expondo! 

Zamów napinacz taśmy do pakowania marki MSW! 

Wiesz już, jak praktyczny jest napinacz do taśmy. To proste w obsłudze i niedrogie urządzenie stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem w zabezpieczaniu przesyłek i całych palet. Jednak mimo wszystkich zalet stanowi on jedynie dodatek do pracy w magazynie. W co jeszcze zatem musisz się zaopatrzyć? 

Marka MSW oferuje stabilne regały magazynowe o różnej wielkości i udźwigu. Umieścisz na nich niezbędny sprzęt oraz gotowe do wysyłki towary. Umożliwiają regulację wysokości półek, co sprawia, że idealnie dopasujesz je do przechowywanych przedmiotów. Kolejny niezbędny element wyposażenia stanowią wagi magazynowe. Pozwalają dokładnie skontrolować ciężar nawet kilkutonowego ładunku.  

Mamy jeszcze dla Ciebie szereg dodatkowych korzyści. Robiąc zakupy u nas, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz także 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Zrób zakupy w expondo już teraz!