Narzędzia blacharskie

1 - 24 z 80 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 4

Sklep expondo.pl prezentuje urządzenia oraz akcesoria marki MSW służące do wygładzania i prostowania elementów karoserii samochodowych, np. drzwi, masek i dachów. Nasze produkty sprawdzą się w garażach, warsztatach samochodowych, serwisach blacharskich i innych tego typu miejscach.

W kategorii znajdziesz zarówno nowoczesne zgrzewarki typu spotter, jak i specjalistyczne narzędzia z nimi kompatybilne. Mechanicy, dla których ważna jest niezawodność sprzętu oraz korzystna cena, wyrażają bardzo pozytywne opnie o marce MSW. Dużym powodzeniem cieszą się np. profesjonalne elektronarzędzia lub solidne prasy warsztatowe o zróżnicowanej sile nacisku.

Zgrzewarki spotter i akcesoria marki MSW

Spottery znajdujące się w naszej ofercie są maszynami działającymi w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne. Zastosowanie układów czujników i mikroczipów najnowszej generacji to gwarancja efektywnej pracy. Elementy te zapewniają przesył sygnałów o wysokiej jakości, inicjowanych poprzez panel sterowania. Pozwalają one precyzyjnie określić wszelkie parametry.

Zgrzewarki spotter marki MSW charakteryzują się łatwą obsługą. W zależności od wybranego modelu, dysponują zróżnicowanymi wartościami prądu wyjściowego, a także szeregiem dostępnych funkcji. Dzięki wbudowanym woltomierzom LED masz pełną kontrolę nad urządzeniami podczas ich eksploatacji.

Oferta expondo.pl zawiera też obszerny zestaw akcesoriów i narzędzi do prostowania blach. Są nimi młoty ślizgowe, podkładki, haki itp. Każdy produkt można zakupić osobno, przez co istnieje sposobność dopasowania zestawu blacharskiego do własnych potrzeb. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku asortymentu do czyszczenia rur lub noży do styropianu.

Najlepsza metoda wyciągania wgnieceń karoserii

Szukasz skutecznego sposobu na wyciąganie wgnieceń z elementów nadwozia? Najlepszą do tego metodą jest użycie niezawodnej zgrzewarki typu spotter oraz profesjonalnego osprzętu stworzonego z myślą o współpracy z nią. Nieskomplikowana zasada działania, a także brak potrzeby angażowania dużej siły fizycznej sprawiają, że praca z narzędziami marki MSW jest niezwykle efektywna.

Zależnie od rodzaju wgnieceń, które mogą różnić się od siebie pod względem głębokości i szerokości, należy stosować odpowiednie akcesoria. Oczywiście znajdziesz je w tej kategorii. Stworzone z myślą o profesjonalnym użytkowaniu i wykonane wedle dewizy niemieckiej precyzji, przez długie lata spełniać będą swoje zadania. Przekonaj się o ich skuteczności dołączając do rzeszy naszych klientów.

Na stronach internetowych sklepu expondo.pl znajdziesz wiele nowoczesnych produktów wysokiej jakości. Chcąc wyposażyć swój warsztat w funkcjonalny asortyment, zapoznaj się z naszą ofertą. Atrakcyjną propozycję stanowią np. meble warsztatowe, podnośniki i stojaki, a także sprzęt spawalniczy.