Narzędzia pneumatyczne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 54 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Wydajne narzędzia pneumatyczne stworzono, aby podnieść komfort pracy profesjonalistów z branży motoryzacyjnej oraz budowlanej. Szeroka oferta obejmuje urządzenia przeznaczone do wykonywania różnorodnych pracy, które sprawdzą się zarówno w warsztacie samochodowym, firmie  remontowej, jak i przydomowym garażu. Sprzęt spod znaku MSW to pewność wysokiej jakości oraz trwałości. Na expondo.pl znajdziesz także inne urządzenia tego producenta: efektywne polerki samochodowe praktyczne podnośniki oraz nowoczesne wiertarki.

Wydajne narzędzia na sprężone powietrze

Nowoczesne narzędzia pneumatyczne cechuje niezwykła skuteczność przy niewielkim wysiłku ze strony obsługującego. Gwarantuje to wysoka częstotliwości uderzeń oraz zoptymalizowane cieśnienie robocze. Dzięki temu praca z młotkiem pneumatyczny, kluczem zapadkowym, szlifierką trzpieniową czy nożem do cięcia blachy jest szybka i przyjemna.

Automatyczne smarowanie dzięki wbudowanej mini olejarce odpowiada za regularną konserwację. Funkcjonalna kapsuła pozwala na uniknięcie zbędnych zabrudzeń, które często się zdarzają przy tradycyjnym olejeniu. Ponadto systematyczne smarowanie znacząco przedłuża żywotność narzędzi oraz dba o ich poprawne działanie.

Narzędzia pneumatyczne o przemyślanej konstrukcji

Narzędzia pneumatyczne od MSW zaprojektowano w sposób zapewniający wygodę użytkowania. Ergonomiczna budowa, a także niewielka waga dają pełną kontrolę nad urządzeniem, dzięki czemu radzi sobie świetnie z zadaniami wymagającymi precyzji. Regulacja parametrów m.in. prędkości czy mocy pozwala na dopasowanie ich do wykonywanej pracy. Wytrzymałe materiały przekładają się na bezpieczeństwo.

Potrzebujesz lekkich, ale wydajnych narzędzi do Twojego warsztatu? Wejdź na expondo.pl! Nasz asortyment, poza sprzętem od MSW Motor Technics, obejmuje również produkty innych renomowanych producentów, np. zgrzewarki od Stamos Germany czy wciągarki od Steinberg Systems.Wszystkie oferowane artykuły wykonano zgodnie z wysokimi standardami jakości. Zamów już dziś urządzenia do Twojej firmy na expondo.pl towar z gwarancją natychmiastowej wysyłki!