Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

O nas

 

Kim jesteśmy?

Expondo Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze jest profesjonalnym sklepem internetowym oferującym markowe produkty z sektora biznesowego i przemysłowego. Od momentu założenia w 2007 roku obraliśmy jasne cele, które motywują naszych pracowników i zwiększają ich kompetencje dla nieustannego rozwoju firmy e-commerce.

Co robimy?

Z dużym zaangażowaniem rozwijamy marki i artykuły. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. W wykonaniu kładziemy szczególny nacisk na wysokiej jakości materiały oraz stosowanie najnowszych technologii. Produkty są projektowane w Niemczech, a później wytwarzane w różnych częściach świata. Nasz rynek zbytu obejmuje praktycznie całą Europę.

Co sprzedajemy?

Expondo Polska specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości produktów do profesjonalnego użytku w przystępnych cenach. W naszym szerokim asortymencie znajdują się urządzenia gastronomiczne, sprzęt spawalniczy, elektronarzędzia, wagi i wiele innych. Expondo Polska ze swoją marką Royal Catering zalicza się do wiodących sprzedawców online w obszarze wyposażenia gastronomii. 

Jakie są korzyści?

W expondo Polska służą Państwu pomocą kompetentni pracownicy. Nasza oferta jest wynikiem wieloletnich doświadczeń związanych ze stałym uwzględnianiem wymagań klientów. Expondo Polska oferuje najwyższą jakość w połączeniu z przystępną ceną, elastyczność w sposobach płatności oraz fachowy serwis.

Jakie są nasze cele?

Naszym celem jest nie tylko zaopatrywanie nabywców w innowacyjne produkty wysokiej klasy z obszarów m.in. gastronomii i spawalnictwa. Priorytet stanowi również kontakt z klientami, za który odpowiada zespół profesjonalistów. Wysoka jakość towaru oraz satysfakcja wszystkich klientów znajdują się również w centrum naszej uwagi. Oferujemy wyposażenie na najwyższym poziomie i sprzedajemy je na obszarze Europy w korzystnych cenach.

 

 • Kontakt
  Phone

  68 300 5000
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem