Ogrzewanie i klimatyzacja

1 - 18 z 18 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wydajne klimatyzery oraz grzejniki pomogą utrzymać w pomieszczeniach temperaturę odpowiadającą warunkom atmosferycznym panującym na zewnątrz – w upalny dzień przyniosą ochłodę, a gdy chwyci mróz ogrzeją po zimowym spacerze. Doskonale sprawdzą się w zastosowaniu prywatnym, jak i w hotelach, lokalach użytkowych lub biurach. Marka Singercon gwarantuje wyposażenie spełniające najwyższe standardy. W naszym asortymencie znajdziesz także inne funkcjonalne sprzęty tego producenta: przyjazne dla otoczenia lampy owadobójcze, trwałe drabinki basenowe, a także nowoczesne skrzynki na listy.

Uniwersalne klimatyzery

Wszechstronne klimatyzery ewaporacyjne nie tylko ochładzają powietrze, ale posiadają także opcję ogrzewania, nawilżania oraz oczyszczania. Dzięki temu nabywając jedno urządzenie, możesz cieszyć się zaletami czterech. Jednocześnie wentylatory są niezwykle łatwe w obsłudze za sprawą intuicyjnego panelu sterowania, który pozwala kontrolować parametry. Niskie zużycie energii elektrycznej pomaga chronić środowisko oraz zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Kolejna zaleta klimatyzerów to ich mobilność – bez trudu ustawisz je w wybranym miejscu bez konieczności przechodzenia przez skomplikowany proces instalacji. Wytrzymała obudowa chroni urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami. Komfort użytkowania podnosi pilot bezprzewodowy dołączony w zestawie.

Grzejniki – kompaktowość i nowoczesny design

Niezwykle lekkie, nieduże grzejniki elektryczne postawisz w dowolnym miejscu w pokoju, również na stoliku lub półce. Wydajna grzałka czyni z nich efektywne dodatkowe źródło ciepła. Bezpieczna eksploatacja to zasługa opcji automatycznego wyłączenia się w momencie, gdy urządzenie upadnie lub dojdzie do zasłonięcia otworów wentylacyjnych. Co więcej, farelka zachwyca nowoczesnym designem m.in. chromowanym pokrętłem do regulacji temperatury z niebieskim podświetleniem.

Poszukujesz uniwersalnego sprzętu o ponadczasowym designie do Twojego hotelu, biura lub mieszkania? Już dziś poznaj szeroką gamę wysokiej klasy produktów. Poza urządzeniami od Singercon, na zimne dni polecamy także nagrzewnice od MSW Motor Technics. Z kolei latem schowasz się w  cieniu namiotów imprezowych od Royal Catering. Wysokie standardy w połączeniu z rozsądną ceną to nasz znak rozpoznawczy. Zamów już dzisiaj w expondo.pl towar z natychmiastową wysyłką!