Nowy

Produkt: EX10040614

|

Model: PHYSA HEDON BROWN

Fotel fryzjerski z podnóżkiem - 1020 - 1170 mm - 200 kg - czarny, srebrny

1829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – ergonomiczne siedzisko z piankowym wypełnieniem oraz regulowanym oparciem i zagłówkiem
  • Regulacja – wysokość siedziska ustawisz w zakresie 1020 - 1170 mm za pomocą pompy hydraulicznej, fotel obrócisz też o 360°
  • Trwałość – wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej z dużą podstawą
  • Łatwa pielęgnacja – tapicerka ze skóry syntetycznej jest szczególnie odporna na zabrudzenia
  • Nowoczesność – subtelny design z błyszczącymi akcentami ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Komfort dla Ciebie i Twoich klientów dzięki fotelowi fryzjerskiemu Hedon Brown

Stwórz wygodną przestrzeń dla swoich klientów z fotelem fryzjerskim Hedon Brown i dodaj stylowy akcent do swojego salonu. Subtelny design w kolorze czarnym wtapia się w każde otoczenie. Krzesło fryzjerskie z podnóżkiem, zagłówkiem i odchylanym oparciem zachwyci Cię i Twoich gości maksymalnym komfortem. Sprawdzi się zarówno w salonie fryzjerskim, tatuażu, jak i kosmetycznym.

W fotelu fryzjerskim od physa wysokość siedziska jest zawsze prawidłowa

Twoi klienci będą bardzo wygodnie siedzieć na ergonomicznym fotelu fryzjerskim. Zapewniają to wysokie podłokietniki oraz pianka, którą wypełniono mebel. Jest miękka i zachowuje swój kształt. Trwała tapicerka imitująca skórę jest łatwa w czyszczeniu, a także nie pochłania wody i jest odporna na kurz.

Wysokość fotela fryzjerskiego sprawnie ustawisz w zakresie 1020 - 1170 mm za pomocą pompy hydraulicznej. Ponadto krzesło obrócisz o 360°. W ten sposób w kilku prostych krokach uzyskasz optymalną pozycję roboczą, która nie będzie Cię męczyć nawet przez wiele godzin pracy. Aby zapewnić klientom właściwy komfort, ustaw zagłówek w zakresie 0-190 mm i przechyl oparcie do wygodnej pozycji.

Stelaż fotela fryzjerskiego wykonany jest z wytrzymałej i eleganckiej stali nierdzewnej. Solidna konstrukcja bezpiecznie utrzymuje obciążenie do 200 kg, co przekłada się na wysoki poziom trwałości. Duża podstawa o średnicy 45 cm zapewnia dodatkową stabilność. Gładkie powierzchnie ze stali nierdzewnej podkreślają stylowy wygląd.

DANE TECHNICZNE