(3) Opinie

Produkt: EX10040199

|

Model: PHY-3ML-1

Lampa kosmetyczna - powiększająca - 3 dpt - LED

249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Jasne światło – 60 żarówek LED, 12 W, 1350 lm, 25000 h
  • 3 dioptrie – świetna lupa z osłoną chroniącą przed kurzem
  • Łatwe użycie – nadaje się do mocowania i zdejmowania, nie zostawia śladów na stole warsztatowym lub biurku
  • Wydajność i długie użytkowanie – nie nagrzewa się dzięki technologii LED, natychmiastowa jasność, zabezpieczenie soczewki
  • Stabilność – ramię nie wymaga zablokowania w danej pozycji

OPIS PRODUKTU

Lampa kosmetyczna - powiększająca - 3 dpt - LED

Lampa kosmetyczna znanej i cenionej marki Physa to idealne urządzenie do wszelkich zadań wymagających dużej precyzji. Model PHY-3ML-1 sprawdzi się w salonach urody, warsztatach mechaniki precyzyjnej, zakładach rzemieślniczych (np. zegarmistrzowskich i złotniczych). Docenią ją również hobbyści, w tym kolekcjonerzy znaczków pocztowych oraz modelarze, a także miłośnicy szycia i czytania.

Lampa z lupą Physa – charakterystyka

Wydajne, jasne, białe światło niepowodujące zmęczenia oczu jest zasługą technologii LED. Dzięki niemu wyraźnie widać rzeczywisty kolor np. lakieru do paznokci. Lampa o mocy jedynie 12 W nie ogrzewa oglądanych przedmiotów.

Proste manewrowanie wynika z regulacji ramienia, które ustawisz w żądanej pozycji. Przewód zasilający o długości 1,8 m, nieduża waga 2,5 kg, opcja zmiany wysokości i kąta obrotu +/- 100° sprawiają, że lampa kosmetyczna jest bardzo prosta w użyciu. Nadaje się do montażu na krawędzi biurka lub stołu. W naszym sklepie możesz kupić również stojak na kółkach do lampy o numerze 10040202, zwiększający elastyczność stosowania produktu Physa.

Wydajność 1350 lumenów pozwala wykonywać prace wymagające szczególnej precyzji, np. zdobić paznokcie czy naprawiać układy scalone, a także czytać drobny druk. Szkło 3 dioptrii zapewnia doskonałe powiększenie! Soczewkę wyposażono w osłonę zabezpieczającą przed kurzem.

Jeśli szukasz uniwersalnej lampy kosmetycznej z lupą, to zamów model PHY-3ML-1! Urządzenie renomowanej marki Physa jest niezastąpione nie tylko w salonie urody, ale również w każdym warsztacie i kąciku hobbystycznym, w którym wykonuje się zadania wymagające dużej dokładności.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.7

W oparciu o 3 opinii

01.04.2020

Hyvä tuote, kirkas valo ja suurennus riittävä.

14.05.2020

Valoteho riittävä ja suurennus samoin.

01.01.2022

Ich bin zufrieden mit dem Produkt, schnell geliefert - Dankeschön.