Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20040297

|

Model: PHYSA NANTES BLACK

Outlet Łóżko do masażu elektryczne - 360 W - 200 kg - Czarny

7373,36 zł 9090,54 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 9090,54 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – metalowa rama
  • Trwałość – tapicerka z poliuretanu jest łatwa do wyczyszczenia, odporna na działanie wody i olejków
  • Regulacja – wysokość ustawiana w zakresie 530-940 mm
  • Elegancja – atrakcyjny czarny kolor
  • Wytrzymałość – maks. obciążenie do 200 kg

OPIS PRODUKTU

Łóżko do masażu physa Nantes Black - czarne

Marka physa oddaje do użytku łóżko do masażu, które jest idealnym narzędziem dla masażystów oraz fizjoterapeutów. Model Nantes Black zapewnia odpowiednią pozycję klientowi, a osobie obsługującej duży komfort pracy. Całość odznacza się atrakcyjnym designem.

Stół do masażu Nantes Black – charakterystyka

Duża stabilność to efekt zastosowania metalowej ramy. Nóżki zabezpieczone gumowymi podkładkami zapobiegają ślizganiu się łóżka po podłodze i jej nie niszczą. Łóżko znosi obciążenie do 200 kg, a wytrzymała tapicerka jest łatwa do wyczyszczenia oraz odporna na działanie wody czy olejków.

Wygoda obsługi to efekt ustawienia wysokości w zakresie 530-940 mm. Dostosowaniu podlegają też pochylenie oparcia (od -20 do 65°) oraz podnóżka (0-20°). Regulacja odbywa się za pomocą pilota sterującego 3 silnikami elektrycznymi. Stół do masażu ma także podłokietniki i dozownik ręczników, a poduszka jest wyjmowana.

Łóżko do masażu marki physa znajdzie zastosowanie w gabinetach masażu i fizjoterapii, studiach kosmetycznych, ośrodkach spa & wellness oraz hotelach. Zamów model Nantes Black z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE