Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20040398

|

Model: PHYSA LILLE WHITE

Outlet Łóżko do masażu elektryczne - 50 W - 200 kg - Biały

4529,00 zł 5629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5629,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – stabilna metalowa rama o udźwigu 200 kg
  • Wysoka jakość – ekoskóra jest łatwa do wyczyszczenia
  • Wygoda – pilot ręczny, pedał nożny, kółka
  • Praktyczność – wyjmowana poduszka
  • Ochrona – skrzynka bezpieczeństwa

OPIS PRODUKTU

Łóżko do masażu Lille od physa

Oferowane łóżko do masażu marki physa to wielofunkcyjne urządzenie, które znajdzie perfekcyjne zastosowanie w salonie piękności, masażu, tatuażu, gabinecie kosmetycznym, podologicznym czy centrum SPA & Wellness. Model Lille White stanowi niezbędne wyposażenie, które umożliwia wykonanie różnych zabiegów, takich jak masaż, tatuaż czy piercing, jak również ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Elektryczny stół do masażu Lille – charakterystyka

Wytrzymałość łóżka do masażu to jedna z jego najważniejszych cech. Zapewnia ją metalowa rama posiadająca udźwig do 200 kg, dzięki czemu możliwe jest obsłużenie każdego klienta. Oprócz tego model Lille White wyposażono w silnik do regulacji wysokości (440-900 mm), który jest nie tylko wydajny, ale i cichy, pozwalając na ustawienie odpowiedniej pozycji w mgnieniu oka.

Wygodę zarówno osobie wykonującej zabiegi, jak i użytkownikowi gwarantują ergonomiczne kształty stołu oraz pedał nożny i pilot do zdalnego sterowania. Z kolei wycięcie w zagłówku pozwala na komfortowe ułożenie się w pozycji leżącej. Dodatkowo stół posiada uchwyt do rolek papieru oraz cztery koła, które ułatwiają mobilność. Regulacji podlega zagłówek (od -60 do 35°).

Bezpieczeństwa dopełnia wyposażenie łóżka w skrzynkę z lampką sygnalizującą zablokowanie, a tym samym brak możliwości niekontrolowanego manewrowania stołem. Klasyczne wykończenie zapewnia biała sztuczna skóra, która nie tylko wygląda elegancko, ale także jest łatwa do utrzymania w czystości.

Stół do masażu od physa gwarantuje profesjonalne wykonanie różnego typu zabiegów we wszystkich salonach piękności, masażu, tatuażu, gabinetach kosmetycznych, podologicznych czy centrach SPA & Wellness. Model Lille White ułatwia pracę i oferuje wygodę podczas masażu, tatuażu czy piercingu.

DANE TECHNICZNE