Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20040583

|

Model: PHYSA FR-08

Outlet Podnóżek do pedicure - 24 x 22 cm - jasnoszary

159,00 zł 189,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 189,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – duża poduszka o wymiarach 24 x 22 cm
  • Dopasowanie – wysokość można regulować w zakresie 470-670 mm
  • Stabilność – nośności 80 kg świadczy o niezwykłej wytrzymałości
  • Łatwa pielęgnacja – pokrowiec ze skóry syntetycznej (poliuretan)
  • Atrakcyjność – nowoczesny design w kolorze jasnoszarym

OPIS PRODUKTU

Piękne stopy dzięki podnóżkowi do pedicure z regulacją wysokości

Zaoferuj swoim klientom maksymalną wygodę dzięki marce physa. Podnóżek do pedicure jest jednocześnie wygodny, praktyczny i stabilny. Wypełniona pianką poduszka jest mocno osadzona na solidnej stalowej podstawie. Wysokość taboretu do pedicure ustawisz indywidualnie, zapewniając w ten sposób relaksującą atmosferę podczas zabiegu stóp.

Wygodny taboret kosmetyczny do pedicure, stylizacji paznokci czy tatuażu

Poduszka podnóżka do pedicure ma wymiary 24 x 22 cm. Wysokiej jakości miękka pianka pokryta jest elegancką imitacją skóry. Dzięki temu noga ma zapewniony odpowiedni komfort, nawet podczas dłuższych zabiegów.

Ułatw sobie pracę za sprawą prostej regulacji wysokości. W tym celu poluzuj śrubę pod podporą i ustaw żądaną wysokość w zakresie 470-670 mm. Dokręć śrubę, aby zabezpieczyć poduszkę.

Wytrzymały taboret do pedicure będzie Ci towarzyszył przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Umożliwiają to wysokiej jakości materiały, takie jak stal i sztuczna skóra, a także solidna konstrukcja. Stołek znosi obciążenia do 80 kg. Antypoślizgowa guma na stopkach zapewnia bezpieczne oparcie.

Poduszka podnóżka do pedicure obita jest imitacją skóry. Dzięki temu pielęgnacja stóp jest higieniczna, ponieważ materiał łatwo wyczyścisz. Wraz z prostą ramą tworzy stylowy i elegancki wygląd – idealne połączenie atrakcyjnego designu i profesjonalnego narzędzia pracy.

DANE TECHNICZNE