Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20040561

|

Model: PHYSA TPH-1

Outlet Stojak na papier toaletowy - 2 rolki - szczotka toaletowa

119,00 zł 139,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 139,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompaktowość – konstrukcja składająca się z dwóch uchwytów na papier i szczotki toaletowej oszczędza miejsce
  • Bezpieczeństwo – duża podstawa zapewnia stabilność
  • Wydajność – dwa uchwyty zapewniają dużo papieru toaletowego
  • Solidność – trwałe materiały wykonania i łatwe w pielęgnacji powierzchnie są idealne do wilgotnych środowisk
  • Prosty montaż – bezproblemowy montaż bez wiercenia otworów

OPIS PRODUKTU

Wszystko pod ręką dzięki kompaktowemu stojakowi na papier toaletowy

Szukasz kompaktowego rozwiązania, aby zapewnić gościom papier toaletowy? W takim razie skorzystaj ze stojaka na papier toaletowy od physa! Zwłaszcza w małych łazienkach kompaktowy dozownik papieru toaletowego to prawdziwa oszczędność miejsca, którą docenicie Ty i Twoi goście!

Stojący uchwyt na papier toaletowy

Stojący uchwyt toaletowy wyposażono w dużą podstawę, dzięki czemu można go łatwo ustawić tam, gdzie jest potrzebny. Solidna dwururowa konstrukcja bezpiecznie utrzymuje dwa uchwyty na papier toaletowy na wysokości, do której goście mogą łatwo dosięgnąć. Uchwyt na szczotkę toaletową jest zintegrowany z podstawą, co jest funkcjonalne i praktyczne. Dzięki uchwytowi na papier toaletowy Twoi goście zawsze mają wszystko, czego potrzebują, gdy odwiedzają toaletę.

Stojak na papier toaletowy przekonuje nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale przede wszystkim wysokimi standardami higienicznymi. Łatwe w pielęgnacji materiały, stal malowaną i tworzywo sztuczne można wyczyścić w mgnieniu oka. Podczas sprzątania uchwyt ułatwia przenoszenie stojaka. Nie ma również potrzeby wiercenia otworów w płytkach. Akcesoria montażowe wraz z kluczem oraz szczegółową instrukcję znajdziesz w zakresie dostawy.

DANE TECHNICZNE