Produkt: EX10040510

|

Model: PHY-230TH-1_BLACK

Podgrzewacz do ręczników - ze sterylizacją UV - 70°C - {{Rated_power_W_}} W - 23 l

759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moc {{Rated_power_W_}} W do szybkiego podgrzania ręczników
  • Profesjonalizm – idealny do gabinetów kosmetycznych i wellness czy SPA, gdzie potrzebne są ciepłe ręczniki do zabiegów na twarz lub ciało
  • Higiena – dezynfekcja światłem UV
  • Pojemność – duża komora 23 l na wystarczającą liczbę ciepłych ręczników
  • Efektywność – wysoka temperatura 70°C umożliwia skuteczne podgrzewanie ręczników

OPIS PRODUKTU

Luksus spotyka się z higieną z podgrzewaczem do ręczników od physa

Podgrzewacz do ręczników od physa jest idealny do SPA, gabinetów kosmetycznych i masażu. Zaoferuj swoim klientom przytulne, ciepłe kompresy, które dzięki sterylizacji UV spełnią każde standardy higieniczne. Dzięki klasycznemu i minimalistycznemu designowi podgrzewacz do ręczników można dyskretnie wkomponować w każde wnętrze salonu i wkrótce stanie się ulubieńcem Twojego gabinetu.

Zdrowie i uroda od physa

W salonach kosmetycznym i wellness podgrzewacze do ręczników gwarantują dawkę dodatkowego luksusu, którego brakuje na co dzień. Dzięki ciepłym kompresom zabiegi i masaże są nie tylko przyjemniejsze, ale również skuteczniejsze. Oprócz głębszego efektu relaksu i regeneracji podgrzewacz od physa zapewnia również wysoki standard higieniczny. Urządzenie posiada lampę UV o mocy 6 W, która utrzymuje sterylność wnętrza, a tym samym spełnia najwyższe standardy czystości.

Podgrzewacz o mocy {{Rated_power_W_}} W nagrzewa ręczniki szybko i skutecznie. Urządzenie osiąga temperaturę do 70°C – idealną do większości zabiegów. Jeśli chcesz, żeby kompresy były cieplejsze, pozostaw je w komorze na trochę dłużej.

Aby podgrzewacz kompresów zmieścił się w każdym salonie kosmetycznym, SPA czy w mniejszych gabinetach masażu, urządzenie utrzymano w niewielkich rozmiarach. Mimo to wnętrze o pojemności 23 l i wymiarach 365 x 180 x 240 mm oferuje wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie i ogrzewanie dużej ilości ręczników jednocześnie. Kompaktowe urządzenie nadaje się zatem do prawie każdego biznesu w dziedzinie urody i odnowy biologicznej.

Dzięki I klasie ochronności urządzenie spełnia wszystkie powszechne wymogi bezpieczeństwa i gwarantuje zarówno wolną od ryzyka, jak i płynną pracę. Solidna stalowa obudowa i wnętrze ze stali nierdzewnej są łatwe do czyszczenia. Dzięki dwóm gumowym nóżkom urządzenie pozostaje na miejscu. Ponadto najwyższą wagę przyłożono do jakości, zarówno pod względem materiałów, jak i wykonania. Dzięki temu wybierasz podgrzewacz do ręczników o długiej żywotności.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie