Produkt: EX10040460

|

Model: PHYSA PAU BEIGE

Półwałek rehabilitacyjny - beżowy

95,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – jako półwałek powięziowy, pod kark lub kolana, świetne akcesorium do masażu, łagodzenia napięcia i bólów mięśni, do ćwiczeń równowagi itp.
  • Wygoda – ergonomiczny kształt oraz przyjemna miękka wyściółka
  • Higiena – łatwy w utrzymaniu w czystości dzięki gładkiej i odpornej na zabrudzenie powierzchni
  • Praktyczność – z uchwytem do wygodnego przenoszenia
  • Trwałość – dzięki wytrzymałym materiałom i wykonaniu wysokiej klasy

OPIS PRODUKTU

Półwałek rehabilitacyjny – do masażu, relaksu lub ćwiczeń

Półwałek rehabilitacyjny marki physa ma uniwersalne zastosowanie: może służyć jako poduszka w trakcie snu, podparcie szyi lub kolan podczas masażu, akcesorium do treningu równowagi lub powięzi. Jego wszechstronność sprawia, że sprawdzi się w gabinetach masażu, klubach fitness, ośrodkach rehabilitacyjnych lub podczas ćwiczeń w domowym zaciszu.

Półwałek do masażu poprawi stan zdrowia

Uniwersalność półkolistej poduszki do masażu jest zagwarantowana przez sprężyste wypełnienie pianką, która dopasowuje się do kształtu ciała. Gładka powierzchnia półwałka w beżowym kolorze jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale także łatwa do wyczyszczenia za pomocą szmatki i łagodnego detergentu.

Trwałe wypełnienie i higieniczna powłoka z PVC w połączeniu ze starannym wykonaniem gwarantują długą żywotność półwałka rehabilitacyjnego. Uchwyt na jego boku zapewnia wygodny transport. Dzięki swym cechom poduszka pod kark jest popularnym akcesorium w branży beauty & wellness.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie