Nowy

Produkt: EX10040634

|

Model: PHY-SF-02

Szafka kosmetyczna - 105 x 40 x 48.5 cm - 4 szuflady - 1 półka

1279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Schludność – 4 różnej wielkości szuflady na przybory i kosmetyki
  • Przestronność – dużo miejsca do przechowywania i 1 półka
  • Atrakcyjność – kompaktowa szafka w białym kolorze dodaje elegancji
  • Stabilność – wolnostojąca, solidna konstrukcja znajdzie miejsce wszędzie
  • Łatwa pielęgnacja – powierzchnie MDF są wygodne w czyszczeniu

OPIS PRODUKTU

Więcej miejsca dzięki kompaktowej szafce kosmetycznej

Masz dużo akcesoriów i kosmetyków, dzięki którym chcesz zrobić coś dobrego dla swoich klientów, bo wiesz, że nie każdy jest taki sam. Aby nie musieć długo szukać odpowiednich przyborów, schowaj je w szafce kosmetycznej physa. Nada ona schludny wygląd Twojemu salonowi, a przy okazji masz wszystko w jednym miejscu.

Stylowa szafka stojąca na kosmetyki wprowadza porządek w Twoim salonie

Postaw szafkę stojącą na kosmetyki tam, gdzie jej potrzebujesz. Dzięki wymiarom 105 x 40 x 48.5 cm nie zajmuje wiele miejsca i dyskretnie wtapia się w wystrój Twojego salonu. Solidna konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, nawet podczas bardzo pracowitego dnia. W trakcie zabiegów łatwo sięgniesz do dwóch górnych szuflad. Do przechowywania większych przedmiotów skorzystaj z dużej szuflady pod spodem. Rzadko używane przybory trzymaj w dolnej szufladzie. Sprzęt i kosmetyki postawisz też na półce, aby mieć je pod ręką. Dzięki temu zadbasz o płynność swojej pracy.

Szafka kosmetyczna jest wykonana z wytrzymałej płyty MDF. Jej gładką powierzchnię szybko i wygodnie wyczyścisz. Równie higieniczna okazuje się biała kolorystyka, która dyskretnie nada Twojej szafce do salonu kosmetycznego wyjątkowego charakteru.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie