Piły wielofunkcyjne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Prowadząc warsztat stolarski czy firmę budowlaną często potrzebujesz narzędzi do przecinania drewnianych elementów oraz wykrawania w nich określonych kształtów. Zwykła manualna piła nie zapewni Ci takiego efektu, jak wydajne elektryczne piły wielofunkcyjne od MSW. Niemiecka marka jest cenionym producentem wysokiej jakości sprzętów wykorzystywanych w całej Europie. Wybierając jej produkty, masz pewność, że otrzymasz niezawodne urządzenia, które okażą się niezastąpione podczas usprawniania wykonywanych zadań w Twojej pracowni.

W tej kategorii znajdziesz wielofunkcyjne piły umożliwiające Ci przecinanie drewna, plastiku, a z niektórymi modelami nawet metalu. Sklep expondo.pl oferuje piły taśmowe, szablaste oraz wyrzynarki o bardzo szerokim zastosowaniu. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych szlifierek oraz wiertarek stanowiących nieodłączny element każdego profesjonalnego warsztatu.

Profesjonalne piły taśmowe do drewna MSW

Elementem wyróżniającym piły taśmowe na tle pozostałych urządzeń tego typu są ich ostrza w formie taśm. Nakłada się je na koła pasowe wprawiające element tnący w ruch. W maszynach marki MSW istnieje możliwość luzowania lub naprężania brzeszczotów w celu dopasowania sprzętu do obrabianego materiału. Masz też do dyspozycji specjalne mechanizmy odpowiadające za zwolnienie ostrza w celu jego demontażu i założenia nowego. Korzystając z piły taśmowej, ważne jest, aby nóż znajdował się w odpowiedniej pozycji, dlatego w naszych urządzeniach zastosowano okienko służące do kontrolowania czy taśma jest na właściwym miejscu.

Ogromnym udogodnienie są również szerokie stoły robocze oraz prowadnice wpływające na precyzję cięcia. Blaty można przechylać pod kątem nawet 45°, co znacząco ułatwia uzyskiwanie zamierzonego rezultatu. Zastosowano także przymiary do cięć ukośnych idealnie nadające się m.in. do piłowania listew przeznaczonych do narożników pomieszczeń.

Wydajne piły szablaste i wyrzynarki MSW

Piły szablaste MSW to doskonałe elektronarzędzia do szybkiego przecinania drewnianych elementów, plastikowych rur czy nawet cegieł. Projektując je, dołożono wszelkich starań, aby moc oraz prędkość obrotowa każdego modelu pozwalała na efektywną pracę w warsztacie. Ponadto w części z produktów istnieje możliwość regulowania szybkości cięcia zgodnie z potrzebami użytkownika. Dzięki temu z łatwością dostosujesz urządzenie do materiału, który chcesz przepiłować. Zadbano również o to, aby demontaż i montaż brzeszczotów w piłach szablatych przebiegały sprawnie, dlatego wykorzystano system wymiany SDS.

Jeżeli szukasz niedużego sprzętu do wykonywania dokładnych cięć w drewnianych płytach, to wyrzynarki od MSW będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Podobnie jak poprzednie urządzenia, tak i te przecinarki cechują się dużą mocą i wysokimi parametrami, które zadowolą profesjonalistę oraz majsterkowicza-amatora. Chcąc zapewnić użytkownikom precyzyjną pracę, część modeli wyposażono w laserowe wskaźniki ułatwiające wykonywanie cięć w linii prostej. Poza tym wyrzynarki przystosowano do wygodnego manewrowania podczas piłowania, co pozwoli Ci wykrawać otwory w drewnianych czy plastikowych płytach. Osoby oczekujące od elektronarzędzi dodatkowych funkcjonalności, z pewnością docenią możliwość ustawienia podstawy wyrzynarek do pracy pod kątem nawet 45° oraz regulację ruchu wahadłowego.

Profesjonalne urządzenia do warsztatów, firm budowlanych, pracowni majsterkowiczów i nie tylko to specjalizacja marki MSW. Wydajne piły wielofunkcyjne są tego doskonałym przykładem. Poznaj ich skuteczność już dziś. Czekamy na Twoje zamówienie!