Podgrzewacze do ręczników

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

W profesjonalnych salonach fryzjerskich i barberskich, gdzie stawia się na wysoką jakość świadczonych usług, można spotkać się z zabiegami wykorzystującymi gorące ręczniki. Dzięki nim strzyżenie przebiega znacznie szybciej, a także przyjemniej. Stały dostęp do ocieplonych ręczników zapewnią Ci sprzęty dostępne w sklepie expondo.pl.

Dysponujemy specjalistycznymi podgrzewaczami ręczników renomowanej marki physa. Za sprawą swojej pojemności oraz wydajności będziesz mógł zagwarantować swoim klientom relaksujący zabieg. Dodatkowo za sprawą lamp UV masz pewność, że ręczniki będą całkowicie sterylne. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych foteli fryzjerskich, suszarek do włosów, a także pomocników fryzjerskich.

Co daje gorący ręcznik na twarz przed goleniem?

Coraz więcej salonów barberskich decyduje się na wykorzystanie okładu z gorącego ręcznika przed strzyżeniem brody. Jakie są zalety tego zabiegu?

Połączenie wysokiej temperatury oraz wilgoci sprawia, że skóra się rozluźnia, pory otwierają, a włosy na brodzie stają się o wiele miększe. Jest to szczególnie przydatne w przypadku bardzo grubego i twardego zarostu. Dzięki temu strzyżenie przebiega szybciej i dokładniej. Ponadto zmniejsza się też ryzyko podrażnień i zacięcia, jeśli korzystasz z brzytwy.

Decydując się na okład z gorącego ręcznika, musisz pamiętać, że w pierwszej kolejności należy dokładnie oczyścić twarz i brodę. Następnie trzeba zmoczyć materiał i ogrzać go do bardzo wysokiej temperatury, ale na tyle niskiej, by nie poparzyć skóry. Nie może on też ociekać wodą, więc powinieneś go mocno wycisnąć. Specjaliści zalecają stosowanie grubych ręczników. Nakładając go na twarz, pamiętaj o zakryciu szyi i odsłonięciu nosa. Przyjmuje się, że okład trwa około 2 min.

Podgrzewacze do ręczników ze sterylizatorami UV physa

Jeżeli szukasz sposobu na szybkie ogrzanie dużej liczby ręczników, to podgrzewacze marki physa idealnie się w tym sprawdzą. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać model mieszczący nawet 160 złożonych ręczników! Urządzenia wyposażono w bardzo wydajne grzałki zapewniające w krótkim czasie temperaturę do 70°C. Poziom grzania możesz swobodnie regulować za pomocą termostatów.

Ogromną zaletą podgrzewaczy do ręczników physa jest zastosowanie lamp UV. Generowane przez nie światło niszczy szkodliwe drobnoustroje, które mogłyby się rozwijać pod wpływem ciepła i wilgoci. Dzięki temu możesz być całkowicie pewien, że ręczniki będą sterylne. W sprzętach zastosowano również systemy bezpieczeństwa chroniące m.in. przed przegrzaniem.