Przemysł

Zainspiruj się blogiem expondo

W tej kategorii znajdziesz wiele praktycznych urządzeń, które sprawdzą się w różnych dziedzinach przemysłu. Sprzęt spawalniczy (w tym akcesoria, np. uchwyty spawalnicze) marki Stamos Welding Group pozwala wykonać precyzyjne, wysokojakościowe spoiny.

Kolejną grupą produktów niezbędnych w zakładach przemysłowych są wagi marki Steinberg przeznaczone do rozmaitych zastosowań. Dzięki nim użytkownik skontroluje ciężar ładunku umieszczonego na haku, a także przedmiotu leżącego na platformie.

Wagi elektroniczne wyposażono w szereg pomocniczych funkcji, takich jak np. tarowanie, zatrzymanie wyniku i ostrzeżenie przed przeciążeniem. Wagi sklepowe dysponują opcją sumowania ceny oraz wagi przedmiotów. To rozwiązanie jest przydatne w wielu placówkach handlowych, np. w sklepach mięsnych.

Różnorodne wyposażenie zakładów przemysłowych

Wagi elektroniczne sprawdzą się również w gastronomii. Dzięki swojej precyzji umożliwiają dokładne skontrolowanie ciężaru np. mąki, cukru, przypraw itp. Do wykonania wag użyto stali nierdzewnej, która zapewnia łatwe utrzymanie urządzeń w czystości. Sprzęt od Steinberg dobrze nadaje się do użytku m.in. w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych i punktach gastronomicznych typu bistro.

Artykuły oferowane w sklepie expondo.pl doskonale wpasowują się w zapotrzebowanie małej gastronomii. Należą do nich m.in. maszyny do robienia popcornu, naleśnikarki, profesjonalne gofrownice i maszyny do waty cukrowej. Sprzęt kuchenny idealnie sprawdzi się w codziennej eksploatacji na dużą skalę np. w cukierni, kawiarni czy bistro.

Wysokie standardy jakości

Profesjonalna gastronomia to branża, w której niezbędne są solidne meble ze stali nierdzewnej oraz krajalnice do warzyw i owoców. Wszystkie artykuły, prezentowane w naszym sklepie, umożliwiające wyposażenie kuchni, dobrze sprawdzą się w codziennej, intensywnej eksploatacji. Zapewniają idealny warsztat pracy niezależnie od tego czy kucharz przygotowuje dania grillowane, czy potrawy takie jak np. naleśniki.

Produkty oferowane w sklepie internetowym expondo.pl są skierowane nie tylko do branży HoReCa i nie służą jedynie gastronomii. Klienci znajdą w nim też szeroki wybór wag, a wśród nich m.in. wagi hakowe, magazynowe, laboratoryjne i sklepowe.

Proponowane wagi elektroniczne nadają się do użytku w wielu różnych dziedzinach: usługach, handlu, edukacji i innych. Osoby związane zawodowo lub hobbystycznie z rzemiosłem docenią taki sprzęt jak piec tyglowy służący do przetapiania metali szlachetnych. Asortyment obejmuje również tygle odlewnicze. Jedną z nowszych propozycji są suszarki próżniowe, które zdadzą egzamin w laboratoriach i ośrodkach badawczych.

Wszędzie, gdzie zachowanie higieny ma duże znaczenie, sprawdzą się myjki ultradźwiękowe. Czyszczenie ultradźwiękami staje się coraz popularniejsze w salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich (w tym stomatologicznych), a także wśród pasjonatów, np. numizmatyków. Produkty wszystkich marek, dostępnych w sklepie expondo.pl, łączą dobrze przemyślane projekty i staranne wykonanie.