Regały ze stali nierdzewnej

Zainspiruj się blogiem expondo

Regał ze stali nierdzewnej to nieodzowny element wyposażenia praktycznie każdej restauracji, stołówki, firmy cateringowej, piekarni itp. Marka Royal Catering poleca wyposażenie gastronomii nie tylko w meble, ale również niezbędne urządzenia kuchenne i urządzenia grzewcze. Produkty dostępne w sklepie expondo.pl pozwalają zaopatrzyć się w sprzęt firmom związanym ze zbiorowym żywieniem oraz przetwórstwem żywności.

Oferowane w tej kategorii artykuły charakteryzują się prostą, a zarazem solidną konstrukcją. Specjalnie wzmocnione od spodu półki są przykręcane bezpośrednio do nóg regału. Mebel stabilnie stoi na nóżkach o regulowanej wysokości. Dzięki nim można go odpowiednio wypoziomować.

Regał ze stali nierdzewnej od Royal Catering

Regał ze stali nierdzewnej wyróżnia się łatwością w utrzymaniu higienicznej czystości. Dzieje się tak za sprawą gładkiej powierzchni materiału, do której nie przylegają zabrudzenia. Aby zetrzeć ślady tłuszczu, soków owocowych itp. wystarczy użyć wilgotnej ścierki (nasączonej delikatnym detergentem).

Meble gastronomiczne z logiem Royal Catering cechują się nie tylko ergonomią, ale również opcją samodzielnego montażu. Stoły ze stali nierdzewnej, szafy z drzwiami przesuwnymi, regały, wózki kelnerskie i transportowe można łatwo złożyć we własnym zakresie, przy użyciu prostych narzędzi, np. klucza imbusowego.

W sklepie expondo.pl znajdują się urządzenia i akcesoria zapewniające higieniczną pracę w kuchni. Pośród tych produktów są m.in. wózki kelnerskie oraz umywalki. Wszystkie wykonano z gładkiej i trwałej stali nierdzewnej, co sprawia, że idealnie nadają się do regularnego, codziennego użytkowania.

Wysoka jakość i korzystne ceny na expondo.pl

Sklep expondo.pl oferuje profesjonalne wyposażenie gastronomii. Znajdziesz tutaj sprzęt kuchenny dla praktycznie całej branży HoReCa, w tym m.in. hoteli, restauracji, firm cateringowych, barów szybkiej obsługi, pizzerii, naleśnikarni, kawiarni, stołówek, bufetów oraz innych punktów zbiorowego żywienia, a także zakładów przetwórstwa spożywczego. Niewątpliwie w każdym z tych miejsc bardzo dobrze sprawdzi się regał ze stali nierdzewnej marki Royal Catering.

Jest to produkt pozwalający wygodnie magazynować składniki spożywcze, urządzenia kuchenne i akcesoria, środki czystości oraz inne używane na co dzień rzeczy. Proponowany regał sprawia, że zawsze są pod ręką. Cechuje się dużą pojemnością, ponieważ posiada obszerne półki o nośności sięgającej ponad stu kilogramów.

Podobnie jak inne artykuły Royal Catering (np. piły do kości), regał wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej. Materiał ten sprawdzi się w codziennej, regularnej eksploatacji. Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na korozję, a także uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania i otarcia.

Trwałe meble gastronomiczne są tylko częścią asortymentu, jakim dysponuje sklep expondo.pl. W naszej ofercie znajdują się m.in. wydajne frytownice. Wyposażono je w nowoczesne termostaty i termobezpieczniki. Urządzenia do smażenia w głębokim tłuszczu mają regulowaną temperaturę, a w wybranych modelach kraniki odpływowe.