Rejestratory temperatury i wilgotności

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 34 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Prezentowane rejestratory temperatury i wilgotności to aparatura niezbędna w wielu miejscach: fabrykach, chłodniach, magazynach, szklarniach, silosach itp. Ze względu na wysokie parametry użytkowe, a także prostą obsługę zostaną docenione zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów. Logo marki Steinberg Systems gwarantuje najwyższą jakość urządzeń. Jeżeli zainteresowały Cię produkty z tej kategorii, sprawdź też: wirówki laboratoryjne, myjki ultradźwiękowe oraz inkubatory.

Multimedialne rejestratory temperatury i wilgotności

Oferowane rejestratory temperatury i wilgotności to sprzęty nowoczesne o wysokim poziomie dokładności. W zależności od modelu posiadają szereg praktycznych funkcji: zamianę stopni Celsjusza na Fahrenheita, regulację częstotliwości pomiaru, alarm w przypadku przekroczenia danego parametru i inne. Wysoki stopień ochrony czyni rejestratory użytecznymi w trudniejszych warunkach typu wilgotne szklarnie, piwnice lub zakurzone magazyny.

Sprzęty można podłączyć do komputera, aby wygodnie odczytać i przeanalizować wyniki albo wydrukować je w formie papierowej.

Rejestratory temperatury i wilgotności do laboratorium

Potrzebujesz trwałego i godnego zaufania wyposażenia laboratorium? Oprócz artykułów Steinberg Systems oferujemy także bardzo praktyczne suszarki próżniowe i piece tyglowe od Goldbrunn, pakowarki próżniowe marki MSW oraz zasilacze laboratoryjne Stamos Soldering.

Każdy sprzęt z asortymentu naszego sklepu to produkt najwyższej klasy. Odznacza się wysokimi właściwościami eksploatacyjnymi i posiada korzystny stosunek ceny do jakości. Oparcie o niemieckie standardy zaprocentowało licznym gronem zadowolonych klientów. Już teraz dołącz do nich i zamów w expondo.pl potrzebne Ci urządzenia!