Nowy

Produkt: EX10012968

|

Model: RCEK-1060

Grill węglowy - ze składanym rusztem - 43 x 25 cm - stal nierdzewna / stal ocynkowana - Royal Catering

519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – dla gastronomii, hoteli, restauracji, barów i prywatnych użytkowników
  • Przestronność – duża powierzchnia grillowania 43 x 25 cm
  • Praktyczność – szybki montaż i niewielkie rozmiary po złożeniu ułatwiające transport
  • Stabilność – stoi pewnie na 4 solidnych nogach
  • Odporność na korozję – dzięki wytrzymałym materiałom, takim jak stal nierdzewna i stal ocynkowana

OPIS PRODUKTU

Kompaktowy i wszechstronny. Twój grill węglowy z dużym rusztem 43 x 25 cm

Pikantne steki, burgery, warzywa, soczyste szaszłyki czy kebab – grillowanie to po prostu część lata. Pyszne przekąski przygotujesz szybko i łatwo na grillu węglowym marki Royal Catering. Dzięki prostej obsłudze urządzenie idealnie nadaje się podczas imprez plenerowych z cateringiem, do food trucków, barów, restauracji, a także do użytku domowego.

Przyjemny aromat grillowanych potraw ze składanym grillem gastronomicznym Royal Catering

Kompaktowy składany grill węglowy rozłożysz w mgnieniu oka. Zajmuje bardzo mało miejsca. Na ruszcie o wielkości 43 x 25 cm wygodnie przyrządzisz mięso, warzywa itp. Ponieważ jest to grill węglowy, smażysz w wyższych temperaturach niż np. na grillu gazowym. Nadaje potrawom również mnóstwo aromatu i charakterystycznego dymnego smaku.

Grill ma prostą i solidną konstrukcję. Komora na węgiel wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozję i temperaturę. Przez wiele lat zachowuje swój wygląd, dzięki łatwemu utrzymaniu w czystości. To sprawia, że higieniczny materiał jest szczególnie odpowiedni dla sektora gastronomicznego. Ruszt wykonano ze stali ocynkowanej. Dzięki powłoce materiał jest w dużej mierze chroniony przed rdzą. Dlatego grill węglowy idealnie nadaje się do gotowania na świeżym powietrzu.

Konstrukcja stoi pewnie na 4 nogach wykonanych z wytrzymałej stali nierdzewnej. Są one zakończone plastikowymi nakładkami, które zapewniają stabilność. Nogi szybko zdemontujesz i złożysz, co ułatwia transport grilla węglowego w wybrane miejsce.

DANE TECHNICZNE