Nowy

Produkt: EX10013040

|

Model: RC-DR-03

Maszyna do suchego lodu - 25 s - 56 x 21 mm - Royal Catering

3849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – zaskocz swoich gości efektem mgły
  • Efektywność – wytwarza kolumnę suchego lodu o wymiarach 56 x 21 mm w zaledwie 25 s
  • Przyjazny dla użytkownika – produkcja uruchamiana jest jednym naciśnięciem przycisku
  • Stabilność – bezpieczne użytkowanie dzięki antypoślizgowym gumowym nóżkom
  • Solidność – mocna konstrukcja wykonana z aluminium, stali nierdzewnej i stali

OPIS PRODUKTU

Maszyna do suchego lodu do efektywnych bufetów

Zaskocz swoich gości efektami specjalnymi i wprowadź swój zakres usług na nowy poziom. Za pomocą suchego lodu uzyskasz zwiewną mgiełkę na bufecie lub w barze. Skorzystaj z maszyny do suchego lodu marki Royal Catering, aby wytworzyć w zaledwie kilka sekund suchy lód. Taka efektywność pozwoli Ci szybko zaimponować klientom.

Szybko i łatwo! Wytwornica suchego lodu marki Royal Catering

Wytwornica jest niezwykle łatwa w obsłudze. Wystarczy, że podłączysz ją do butli CO2 (brak w zestawie) za pomocą węża o długości 1,5 m. Samą maszynę włączysz jednym przyciskiem, a drugim rozpoczniesz produkcję suchego lodu. W zaledwie 25 s powstanie kolumna suchego lodu o wymiarach 56 x 21 mm. Nawet podczas produkcji suchego lodu powstaje mgła, ale jest ona całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia.

Nie wolno dotykać suchego lodu bez ochrony, dlatego w zakresie dostawy znajdziesz parę rękawiczek. Dzięki solidnej konstrukcji wykonanej z aluminium, stali nierdzewnej i stali, maszyna do suchego lodu jest niezwykle wytrzymała i trwała. Cztery gumowe nóżki zapewniają bezpieczne oparcie podczas produkcji. Do pracy urządzenie do suchego lodu potrzebuje źródła zasilania 230 V. Podłączysz je za pomocą zasilacza sieciowego, który zasila wytwornicę napięciem 24 V, 1,5 A. Jeśli chcesz korzystać z maszynki w podróży, w zestawie znajdziesz torbę do transportu.

DANE TECHNICZNE